Táto pozícia už nie je k dispozícii.

SPECIALISTA V TÝMU FACTORINGU (BACK OFFICE)

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Raiffeisenbank

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Aktuálně hledáme do týmu správy a financování pohledávek v útvaru Factoring nového kolegu / kolegyni na administrativní pozici.Budete součástí specializovaného oddělení Factoring, kde bude Vaší rolí administrativní podpora správců pohledávek a komunikace s dalšími podpůrnými útvary napříč bankou. Pozice je ideální pro všechny, kteří již mají předchozí pracovní zkušenost v oblasti pohledávek, rádi pracují v týmu a pečlivě zpracovávají zadané úkoly.U nás je to o vás.

Co bude vaším úkolem?

  • vést evidenci factoringových smluv a dokladů k pohledávkám
  • ověřovat podpisy na factoringových dokumentech
  • kontrolovat formální správnost dokladů k pohledávkám
  • průběžně aktualizovat interní databázi (zadávat parametry factoringových smluv, údaje o pohledávkách a o došlých platbách)
  • kontrola dokladů s klienty a odběrateli, verifikace postoupených faktur, alokace plateb.
  • pravidelně komunikovat s klienty ohledně svěřené agendy

Co u nás získáš

  • Uplatnění v rámci stabilní mezinárodní banky, která získala ocenění nejlepší banka v ČR (ocenění EMEA Finance 2016)
  • Sehraný tým, kterému nebudete podporou jen vy, ale i on vám
  • Mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
  • Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde
  • Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci
  • Benefity na míru – třeba výhodný úrok na hypotéku nebo místo ve školce pro děti (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, zvýhodněné produkty a další…)Jak se přihlásit?Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Preferované skúsenosti

  • orientujete se v problematice pohledávek
  • pokud se potkáte s pohledávkou psanou v angličtině, budete jí rozumět
  • nedělá vám problém pracovat v MS Office (především Wordu a Excelu)
  • máte smysl pro detail, zodpovědnost, schopnost prioritizovat úkoly
  • je radost s vámi pracovat a pro klienty uděláte maximumPokud toto všechno máte, nebojte se přihlásit, my vás už zbytek naučíme. Výhodu oproti ostatním budete mít, pokud:
  • budete mít předchozí zkušenosti v oblasti firemních pohledávek a závazků nebo v účetním oddělení

Chcete sa dozvedieť viac?