Táto pozícia už nie je k dispozícii.

SPECIALISTA RANÉHO VYMÁHÁNÍ (zkrácený úvazek) - Olomouc

Čiastočný úväzok
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Raiffeisenbank

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Je-li pro vás zajímavé skloubit prestiž práce v bance, vysokou odbornost, profesionalitu a současně neoblékat každý den kravatu, či lodičky, pak to může být práce právě pro vás! Tato pozice je možná na zkrácený úvazek - 3 krát v týdnu 8,5 hod. směna.

Co bude vaším úkolem?

  • Telefonicky kontaktovat klienty s pohledávkou po splatnosti a navrhnete jim řešení situace tak, aby byl spokojený klient i banka.
  • Naučit se samostatně orientovat v systémech a databázích banky, abyste měli dobrou znalost finančních produktů.
  • Administrativní činnosti – zpracujete klientské požadavky (sms, e-mail).

Co u nás získáš

  • Motivující finanční ohodnocení (fixní a variabilní složku mzdy).
  • Možnost začít pracovat na zkrácený úvazek, do budoucna je možný i celý úvazek.
  • Skvělou příležitost pro růst. Díky propracovanému kariérnímu systému jsou u nás interní posuny častější než jinde.
  • Práci v mladém, přátelském kolektivu a moderní dostupné pracovní prostředí v Olomouci hned u vlakového nádraží.
  • Sami budete pánem svých benefitů. Bude jen na vás, jak využijete částku, kterou vám na rok přidělíme, např. si můžete měsíčně pořizovat stravenky, k tomu jet na dovolenou a ještě se přihlásit na jazykový kurz a nakupovat si knihy.
  • 5 týdnů dovolené, až 4 sick days.
  • Zvýhodněné bankovní produkty a úrok na bydlení nebo fajn tarif u mobilního operátora.Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte se přihlásit a poslat nám svůj životopis.V případě dotazů jsem k dispozici na tel: 603 808 124.

Preferované skúsenosti

  • Máte velmi dobré komunikační schopnosti a profesionální přístup k zákazníkovi.
  • Umíte pracovat s PC. Využívat budete bankovní aplikace, MS Office a internet.
  • Jste časově flexibilní, pracujeme na směny – ranní/odpolední.
  • Vás nevyvede z míry stresová situace, naopak, je pro vás výzvou.

Chcete sa dozvedieť viac?