Táto pozícia už nie je k dispozícii.

OBCHODNÍK AUTOÚVĚRŮ pro RAIFFEISEN-LEASING

Zmluva na dobu neurčitú
Zlin
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Raiffeisenbank

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Rozšiřujeme tým z důvodu plánovaného růstu a hledáme zkušeného obchodníka z oboru financování aut úvěry, a to v rámci celého Česka (zejména jižní, západní a východní Čechy, případně střední Morava). Hledáte-li stabilního zaměstnavatele se zázemím mezinárodní bankovní skupiny a zároveň atmosférou rodinné firmy, pak neváhejte a čtěte dál.
U nás je to o vás.

Co budete na této pozici dělat?

  • Velkou část své pracovní činnosti strávíte schůzkami s vašimi klienty a obchodními partnery.
  • Značnou část času věnujete rovněž vyhledávání nových klientů v rámci financování nových či ojetých aut a akvizicí autorizovaných i neautorizovaných prodejců osobních či užitkových vozidel; včetně zajištění pravidelné podpory stávajícím obchodním partnerům.
  • Nezbytností je i trochu administrativy, a to při přípravě úvěrových/leasingových smluv.
  • Spolupráce a komunikace s ostatními odděleními (správa, risk, právní, atd.).
  • Poskytovat odborné informace klientům a obchodním partnerům a rozvíjet vztahy s nimi.

Jaká je naše představa o kandidátovi?

  • Zkušenost z leasingové společnosti z oblasti úvěrů na auta do 3,5t je u této pozice podmínkou
  • Alespoň maturita
  • Samozřejmostí je pak samostatnost, svědomitost a silné komunikační schopnosti

A co nabízíme my?

  • Práci v přátelském kolektivu (20ti členný tým) se zázemím mezinárodní bankovní skupiny.
  • Šéfa se zkušenostmi v oboru téměř 20 let, který se bude snažit vám vždy pomoci.
  • Pracoviště na centrále v Praze 4 nebo na pobočkách v rámci celé České republiky.
  • Motivující finanční ohodnocení a pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
  • Nástup možný ihned.
  • Pestrou nabídku benefitů (auto, notebook, mobil, stravenky, pět týdnů dovolené, benefitní peněženka atd.).

Chcete sa dozvedieť viac?