Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Koordinátor provozu zákaznického centra – Praha/Teplice

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Raiffeisenbank

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Hledáme ostříleného kolegu/kolegyni, který/á se postará o plynulý provoz našeho zákaznického centra a stane se inspirativní supervizí dvoučlenného týmu koordinátorů.

Co bude vaším úkolem?

  • Zajišťování podpůrných procesů denního provozu (realtime řízení kapacit volání, dodržování rozvrhu a řešení výpadků a odstavek IT systémů s dopadem na klienta nebo zákaznický servis).
  • Kapacitní plánování - zpracování analýz (vytíženost linky, nemocnost bankéřů apod.), tvorba předpovědi a předání návrhu vedení.
  • Zprostředkování zákaznického feedbacku směrem do banky (shrnutí problémů a poptávaných věcí klienty).
  • Aktivní komunikace s kolegy napříč zákaznickým centrem a centrálou (pravidelné porady se supervizí, řízení plánovaných odstávek a krizových situací ve spolupráci s IT oddělením).
  • Kontrolovat a řídit se procesy stanovenými pro řízení provozu příchozí a odchozí linky, reportovat a hlavně interpretovat denní/týdenní a měsíční výsledky managementu.
  • Aktivně přispívat do diskuse k technologickému vývoji a směrování do budoucna.

Co u nás získáš

  • Důvěru, podporu a možnost seberealizace.
  • Zodpovědnou a rozmanitou práci pod vedením zkušeného Petra, kterému záleží na vašem rozvoji.
  • Možnost řídit si svoji práci sám/sama. Notebook je samozřejmost a homeoffice je v pohodě.
  • Zázemí silné a stabilní banky, která vás překvapí svoji domácí atmosférou (mrkněte na #zivotvraiffce nebo na náš profil na www.atmoskop.cz).
  • Náš propracovaný benefitní systém z nás dělá jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na trhu - každý z nás má maximální svobodu v tom, jaké benefity chce využívat. Sami se rozhodnete, zda pojedete na dovolenou, přihlásíte se na jazykový kurz, budete pravidelně chodit sportovat nebo nakupovat knížky. Stravenky a příspěvky na penzijní a životní pojištění jsou klasika. Při nástupu získáte 14.000 Kč a hned po prvním roce vám příspěvek automaticky navýšíme na 27.000 Kč/rok. A tím nekončíme - čím déle jsme spolu, tím větší rozpočet máte.

    Pokud vás nabídka zaujala, přijďte si s námi popovídat. Proklepneme vaše umění v excelu, pobavíme se o pozici a sladíme si vzájemná očekávání. Rádi odpovíme na Vaše otázky a stejně tak rádi budeme za odpovědi na naše otázky :) Výběrko je přátelské. Jde o to, co nejlépe se poznat.

    Jak se přihlásit?

    Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

    1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko “Podat žádost: LinkedIn” - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

    2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko “Podat žádost” a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Preferované skúsenosti

  • Jste více než rok působil/a na pozici s vlastní zodpovědnou agendou a máte prokazatelné zkušenosti s organizací a řízením projektů. V nových situacích se dokážete rychle zorientovat, nebojíte se jednat a umíte si stát za svým.
  • Chcete přemýšlet a ne jen plnit zadání. Po zaučení budete mít klíčovou roli v řízení kapacit zákaznického servisu. A máte nápady – u nás je to o vás.
  • Pokročilá znalost excelu je pro vás samozřejmostí, nebojíte se makra ani SQL. Když něco neznáte, jste schopni si to zjistit.
  • Angličtinu potřebovat nebudete, ale pokud porozumíte psanému textu, výhoda pro vás.
  • Jste ochotni cestovat. Centrálu máme v Praze a zákaznické centrum v Teplicích. Aktivity v Praze a v Teplicích vychází zhruba půl na půl, a odkud budete jezdit kam, je na vás.

Chcete sa dozvedieť viac?