Táto pozícia už nie je k dispozícii.

IT ADMINISTRÁTOR – Raiffeisen Leasing

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Raiffeisenbank

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Chcete se stát novou posilou IT týmu ve společnosti Raiffeisen – Leasing, s.r.o., jedné z předních, dynamicky se rozvíjejících, leasingových společností v České republice? Jste komunikativní? Proaktivita a analytické myšlení Vám nejsou cizí? Pak hledáme právě Vás.

Co bude vaším úkolem?

  • Zajišťovat technickou podporu/řešení požadavků zaměstnanců společnosti.
  • Instalovat software interním zaměstnancům dle jejich potřeby.
  • Softwareovou a databázovou podpora pro klíčový systém společnosti.
  • Podporovat běžící projekty z pohledu systémové podpory.
  • Řešit komplexní problémy s kolegy z okolních IT týmů.
  • Podílet se na vytváření a úpravě reportů a tiskových formulářlů aplikací.
  • Komunikovat a spolupracovat s externími dodavateli systémů, správci databází a infrastruktury.

Co u nás získáš

  • Mobilní telefon, notebook, sleva na firemní výrobky/služby, 5 týdnů dovolené, zdravotní volno/sickdays, benefity na míru/kafeterie.
  • Příjemné a dostupné místo práce na Praze 4 – Pankráci.
  • Možnost seberealizace a karierního růstu v rámci leasingu i IT.
  • Široký záběr svěřené agendy, možnost poznat klíčové procesy leasingu.

Preferované skúsenosti

  • Máte SŠ vzdělání s min. 3 letou praxí v oblasti aplikační podpory systémů, případně VŠ technického/ekonomického směru .
  • Ovládáte alespoň základní znalost SQL (Oracle Database), tvorba selectů apod.
  • Máte pokročilé znalosti v operačním systému MS Windows, MS Office.
  • Máte základní znalost MS ActiveDirectory (přístupová oprávnění apod.).
  • Přemýšlíte koncepčně a analyticky.
  • Umíte efektivně komunikovat s kolegy (především s obchodem a IT).
  • K práci přistupujete pozitivně, zodpovědně a samostatně.
  • Máte základní znalost odborné angličtiny se zaměřením na IT.Náskok před ostatními budete mít pokud:
  • Máte předchozí zkušenost na IT pozici ve společnosti obchodního typu/leasingové společnosti.
  • Máte zkušenosti v rámci aplikační podpory systémů.
  • SQL (Oracle Database) ovládáte na pokročilé úrovni.

Chcete sa dozvedieť viac?