Táto pozícia už nie je k dispozícii.

HYPOTEČNÍ PORADCE (Praha Václavské nám. )

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Raiffeisenbank

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Pro hypoteční centrum v Praze na Václavském nám. hledáme komunikativního kolegu, který přispěje k dalším úspěchům a rekordnímu růstu poskytování hypotéčních úvěrů. Pokud máte obchodního ducha, umíte najít pro klienta řešení na míru a baví vás navazovat vztahy, zkuste to s námi. Budete součástí nejen úspěšného týmu hypotečních poradců, ale i celé banky, která velmi rychle roste. Zrovna tak může růst i vaše kariéra!

V rámci prvního roku očekáváme od vybraného uchazeče zejména aktivní spolupráci s externími partnery a obchodní činnost vedoucí k plnění obchodních cílů v oblasti hypotečních úvěrů a doplňkových produktů (úvěry ze stavebního spoření, pojištění nemovitosti).

Budete součástí prima týmu hypotečních specialistů a úzce spolupracovat budete také s dalšími kolegy z poboček a firemních center.

U nás je to o Vás!

Čemu budete věnovat svůj čas v nové práci?

  • Pomáhat klientům realizovat sen o vlastním domově.
  • Vytvářet pro klienta individuální řešení hypotečního financování.
  • Kontrolovat podklady před podepsáním hypoteční smlouvy (podklady vám připraví váš kolega hypoteční bankéř odpovědný za čerpání úvěru).
  • Pečovat a rozšiřovat portfolio externích partnerů s cílem vytvářet pevné a dlouhodobé vztahy.
  • Rozvíjet své obchodní dovednosti a dosáhnout tak skvělých prodejních výsledků.

Na co se u nás můžete těšit?

  • Budete mít říležitost stát se špičkovým odborníkem v oblasti hypotečního financování.
  • Poctivou odměnu za dobře odvedenou práci s možností výrazného vlivu na její výši na základě vlastní aktivity.
  • Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde.
  • Velice příjemné pracovní prostředí a nový tým, ve kterém si zakládáme na dobrých vztazích a důvěře.
  • Bohatou nabídku benefitů - 25 dnů dovolené, 4 sick days, až 27 000 do benefitní peněženky (lze využít na zaplacení Multisportky, dovolené, wellness, knížek atp.), výhodnější RB produkty aj.
  • Výbornou dostupnost hypotečního centra. Nachází se přímo u stanice metra Vysočanská.
  • Zázemí renomované dynamické banky, která je již řadu let vnímána jako inovátor na hypotečním trhu.
  • Mrkněte na IG na #zivotvraiffce, #raiffeisenbank_cz nebo na náš profil na www.atmoskop.cz – překvapíme vás domácí atmosférou a neformálními vztahy.

Co potěší nás?

  • Rádi komunikujete s lidmi a máte příjemné vystupování. Lidé se ve vaší blízkosti cítí dobře.
  • Máte obchodního ducha a nebojíte se proaktivního přístupu.
  • Dokážete navazovat vztahy v novém prostředí.
  • Umíte se nadchnout pro splnění společného cíle. Jste člověk, kterého těší dobře odvedená práce a spokojený klient.
  • Máte chuť vzdělávat se a rozšiřovat své znalosti v oblasti hypotečního financování.
  • Máte alespoň SŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Manažerský motivační program
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Firemní akce

Chcete sa dozvedieť viac?