Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Software Consultant

Zmluva na dobu neurčitú
Ostrava
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
skúsenosti: > 3 roky
Vzdelanie: Bakalársky stupeň vzdelania

Quadient
Quadient

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Proč nás práce baví?

  • Balance mezi implementací a komunikací s lidmi
  • Zajímavé a různorodé projekty, bez každodenní rutiny
  • Uvidíš za sebou výsledky ve velkém světě bank a pojišťoven
  • Můžeš využít ty nejnovější a nejlepší technologie
  • Školení a kurzy, které potřebuješ a zajímají Tě
  • Od začátku budeš mít parťáka “buddyho”, který Ti pomůže se zaučením
  • Skvělý kolektiv, který je pro každou špatnost a plno týmových akcí
  • Cestování za projekty do zahraničí (destinace jako Austrálie, Německo, USA…)

Co děláme?

  • Implementace softwarových řešení
  • Instalace a konfigurace Quadientích aplikací na zákaznických serverech
  • Vytváření backendových i frontendových řešení pro naše zákazníky
  • Komplexní práce od „jednoduchého klikání“ a vytváření workflows, až po psaní scriptů v různých jazycích
  • Zapojení se do analýzy požadavků, návrhu řešení (architektury) nebo technického vedení projektů

Preferované skúsenosti

Co od Tebe na oplátku očekáváme?

  • Angličtina slovem i písmem (minimum B2)
  • Pokročilý přehled v IT technologiích, schopnost si chybějící informace/znalosti rychle dohledat
  • Dovednost psát krátké scripty v libovolných jazycích
  • Chuť učit se novým věcem a přemýšlet o problémech
  • Analytické myšlení
  • Ochota cestovat
  • Zkušenosti z oblasti IT, nebo alespoň se školním projektem v obdobné oblasti
  • Bakalářské vydělání nebo 3 roky praxe

Chcete sa dozvedieť viac?

Tieto pracovné ponuky by vás mohli zaujímať!

Tieto spoločnosti tiež prijímajú pracovníkov na pozíciu "{profesia}".

  • Aeven Czech Republic
    Aeven Czech Republic

    Ostrava · Brno · Praha

    Možnosť pracovať čiastočne na diaľku