PwC

PwC

Stážista v Business Transformation and Operations

  • Částečný úvazek
  • Praha 4

Společnost

PwC

PwC

  • Audit, Účetnictví
  • Od 250 do 2000 zaměstnanců

  • Praha 4

Tato pozice byla obsazena!

PwC jsou celosvětovou jedničkou na trhu poradenských služeb. Pomocí nejmodernějších technologií pomáhají v tradičních oblastech auditu, daní či práva. Nabízí však i kreativní řešení v oblastech datové analýzy nebo kybernetické bezpečnosti. Jejich klienty jsou velké mezinárodní společnosti i menší české podniky. Spokojenost zákazníků jde u nich ruku v ruce s dodržováním etických a právních zásad. Díky tomu mají se svými klienty vybudovaný dlouhodobý vztah založený na vzájemné důvěře.

Popis pozice

Chceš různorodou práci, která bude zahrnovat cestování, pozorování, propočítávání, zefektivňování, optimalizaci i komunikaci a kravatu i montérky? Tak to jsi tu správně! Do týmu Business Transformation & Operations hledáme nové posily na pozici stážisty.

Co bude tvým denním chlebem?

Tvým úkolem bude pomáhat firmám pomáhat zefektivnit své procesy, a ušetřit jim tak i miliony ročně. Jak to budeš dělat? Jednoduše.

Poznáš firmu skrz naskrz, budeš sledovat, jak její procesy fungují (a možná taky nefungují) a hledat místa, kde se dá ušetřit čas, peníze i pracovní síla.

Připrav se na dva světy. V prvním budeš konzultantem, který řeší s top managementem, CFOs a CEOs firemní procesy, strategii a pomáháš hledat řešení. Druhým světem je čas strávený v samotných střevech firem, ve výrobě. Helmy i holínky ti nebudou cizí. Chceš-li totiž rozhodovat o firemních procesech, musíš je poznat doslova na vlastní kůži a mluvit s dělníky i mistry. Budeš propojovat firmu odshora dolů, budovat si důvěru, dívat se na firmu jinou optikou a podílet se na projektech, které malými kroky zásadně změní chod velkých společností.

Co u nás získáš

  • Práci, která dává smysl, s výsledky, které se počítají v sedmimístných cifrách
  • Vyzkoušíš si různorodá odvětví, a tím myslíme doslova, ne jen na papíře
  • Ponoříš se do témat jako třeba prediktivní analýza, IoT, digitalizace, transformace či AI
  • Od 1. dne začneš pracovat na projektech se zkušenějšími kolegy
  • Geniální kolegy, pro které týmový duch nekončí s pracovní dobou
  • Budeš součástí mezinárodní firmy, která se stará o klíčové klienty z nejrůznějších oblastí byznysu
  • Platové ohodnocení, které bude odrážet tvůj potenciál
  • Zajímá tě, co vše v týmu BTO během práce zažijeme a jak pomáháme firmám ušetřit miliony? Tak se začti do příběhu našeho kolegy Kuby nahttp://bit.ly/teamBTO
  • Už máš po škole a chceš se přidat se do týmu BTO? Tak neváhej a pojď k nám jako konzultant ->http://bit.ly/BTOkonzultant

Ochrana osobních údajů pro žadatele o zaměstnání / Privacy Statement for Recruitment Applicants

Vítané zkušenosti

  • Logické, strukturované a analytické myšlení;
  • Komunikační dovednosti: potkáváme se s rozdílnými lidmi – jak s operátory strojů, tak s nejužším vedením firmy, které je potřeba umět rozmluvit;
  • Záliba v odvětvích, ve kterých se naši klienti pohybují: automobilový a výrobní průmysl, těžba, metalurgie a logistika;
  • Nadšení z dynamické pracovní náplně: každý projekt je unikátní, stereotyp nečekej;
  • Dobrá znalost češtiny, angličtiny, němčina je velkou výhodou pro projekty s našimi německy mluvícími kolegy;
  • Kreativita při hledání spojitostí a vymýšlení řešení;
  • Chce to zodpovědnost: Pracujeme pro vlastníky firem, které mají tržby sto a více miliónů ročně, takže budeš zodpovídat za komplexní projekty a dělat zásadní rozhodnutí;
  • Studium vysoké školy (výhodou jsou obory v oblasti byznysu, ekonomiky a technické obory) a základní znalosti světa byznysu
PwC

PwC

  • Praha 4
  • Pridať k obľúbeným
  • Zdieľať na Twitteri
  • Zdieľať na Facebooku
  • Zdieľať na LinkedIn

Vybrali sme tieto články, ktoré by vás mohli zaujímať

Inšpirujte sa týmto výberom článkov

Neverbálna komunikácia pri pohovore

Objasníme si, čo je to neverbálna komunikácia, akú úlohu zohráva pri pracovnom pohovore a dáme vám zopár tipov, ktoré vám pomôžu pripraviť.