PwC

PwC

Audit Analytik (Praha, absolventi, plný úvazek)

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha 4

Společnost

PwC

PwC

  • Audit, Účetnictví
  • Od 250 do 2000 zaměstnanců

  • Praha 4

Tato pozice byla obsazena!

PwC jsou celosvětovou jedničkou na trhu poradenských služeb. Pomocí nejmodernějších technologií pomáhají v tradičních oblastech auditu, daní či práva. Nabízí však i kreativní řešení v oblastech datové analýzy nebo kybernetické bezpečnosti. Jejich klienty jsou velké mezinárodní společnosti i menší české podniky. Spokojenost zákazníků jde u nich ruku v ruce s dodržováním etických a právních zásad. Díky tomu mají se svými klienty vybudovaný dlouhodobý vztah založený na vzájemné důvěře.

Popis pozice

 V PwC se zabýváme auditorskými, daňovými, právními a poradenskými službami. Daří se nám a hledáme mezi sebe nové inspirativní kolegy a kolegyně. Třeba to budeš ty. Čti dál a dozvíš se víc.

Rok na pozici Audit Analytika v PwC ti dá mnohem víc než jakákoliv přednáška na VŠ. Budeš pracovat pro největší české i zahraniční klienty z velké škály odvětví (automotive, retail, IT, bankovnictví...). Poznáš, jak funguje jejich byznys i vnitřní firemní procesy. To všechno s týmem špičkových profesionálů, od kterých se toho hodně naučíš. Možná se budeš divit, ale panuje u nás přátelská atmosféra a taky máme smysl pro humor.

První rok na pozici Audit Analytika

Nastoupíš a nejdřív tě naučíme všechno, co budeš potřebovat. Na modelových situacích si vyzkoušíš audit nanečisto.

Čekají tě první klienti, projekty a koučování on-the-job od seniornějších kolegů v týmu.

Budeš spolupracovat se zaměstnanci klientů (účetní, HR, finanční ředitel), od kterých budeš získávat informace a ověřovat je.

Začneš auditovat finanční výkazy (kontrola účetních výkazů, inventury aj.).

Co u nás získáš

Budeme tě brát vážně od prvního dne. Staneš se plnohodnotným členem týmu. Nabídneme ti smlouvu na dobu neurčitou a dostaneš k dispozici špičkovou techniku. Během auditní sezóny si mákneš, ale pak bude jen na tobě, jestli si necháš přesčasy proplatit nebo si místo toho vezmeš náhradní volno a vydáš se na cestu kolem světa.

  • Koncentrovaná zkušenost a rychlý kariérní růst. Může ti to znít jako fráze, ale tak to skutečně je.
  • Do 2 let mzda 52 000 Kč plus placené přesčasy. Reálně si tedy vyděláš daleko víc.
  • Možnost v budoucnu pracovat na zahraniční pobočce PwC.
  • Placené volno 4 týdny a 2 dny dovolené navíc na konci roku. 3 sick days. Vzdělávání a Away Days (team building, ski weekend apod.).
  • Dostaneš špičkový Ultrabook a iPhone 8 s neomezeným tarifem.
  • Multisport karta a benefit program, který můžeš využít na dovolenou, letenky, sport, koncerty... Prostě na to, co tě baví.
  • Smlouva na dobu neurčitou.
  • Relokační balíček: Pokud nejsi z Prahy nebo z České republiky, zajistíme ti po podpisu smlouvy stěhování do Prahy a 14 dní přechodného bydlení. V případě potřeby zajistíme a zaplatíme vše spojené s vízovou povinností.
  • Podpora dalšího vzdělávání: placené certifikace ACCA, následně možnost KAČR, business skills a mnoho dalších školení a workshopů. Platíme technické certifikace i čas, který strávíš jejich studiem.
  • Pravidelná zpětná vazba na tvojí práci a konzultace s koučem, se kterým můžeš řešit svůj další rozvoj i kariérní směr.
  • Zjistíš, jak to chodí v řadě různých firem.

Vítané zkušenosti

Co bys s námi měl/a mít společného?

  • Jsi v posledním ročníku bakalářského nebo magisterského studia nebo jsi v posledních 2 letech ukončil/a VŠ vzdělání – a to nejen v ekonomickém oboru.
  • Máš logické myšlení a analytické schopnosti.
  • Nevadí ti, že audit je sezónní práce. Vyšší nasazení v zimě je odměněno větším volnem v létě.
  • Počítáš s tím, že na projektech se pracuje v kancelářích klientů. Občas to znamená, že vyjedeš s týmem kolegů ven z Prahy a bydlíte v dobrém hotelu.
  • Hovoříš plynně anglicky a nebojíš se tuhle schopnost použít.

Co dál?

  • Výběrové řízení běží a zapojit se můžeš právě teď. Stačí, když vyplníš pár informací o sobě a my se ti co nejdřív ozveme. Případný nástup můžeme domluvit individuálně podle tvých možností. Rádi se s tebou poznáme.

PwC

PwC

  • Praha 4
  • Pridať k obľúbeným
  • Zdieľať na Twitteri
  • Zdieľať na Facebooku
  • Zdieľať na LinkedIn

Vybrali sme tieto články, ktoré by vás mohli zaujímať

Inšpirujte sa týmto výberom článkov

Neverbálna komunikácia pri pohovore

Objasníme si, čo je to neverbálna komunikácia, akú úlohu zohráva pri pracovnom pohovore a dáme vám zopár tipov, ktoré vám pomôžu pripraviť.

Sú klamstvá v životopise zlý nápad?

Drobné zatajenie skutočností, malý podvod alebo obrovský výmysel. Je to ale naozaj užitočné? Čo týmito praktikami môžeme získať?