PosAm

PosAm

Java programátor senior

  • Zmluva na dobu neurčitú
  • Dátum nástupu:
  • Plat od €2K do €2.5K / mesiac
  • Žilina
  • > 5 rokov

Spoločnosť

PosAm

PosAm

  • Softvér
  • Od 250 do 2000 zamestnancov

Pracovná ponuka

  • Žilina

O spoločnosti

PosAm je poprednou slovenskou IT spoločnosťou, ktorá prináša zákazníkom unikátne softvérove riešenia prostredníctvom informačných technológií. Od roku 2010 je PosAm súčasťou skupiny Slovak Telekom. PosAm vytvára užitočné technológie, vďaka ktorým neustále napreduje. V rámci portfólia sa sústreďuje hlavne na softvérový vývoj, infraštruktúrne riešenia, outsourcing IT služieb. Tie poskytuje korporátnym zákazníkom zo segmentov sieťových odvetví, priemyslu, bánk, poisťovní, telekomunikácií a verejnej správy. Do portfólia však vstupujú aj produkty zamerané na nové segmenty zákazníkov. Softvérové riešenia sú zamerané na rozpočtovanie verejných financií a elektronické služby samosprávy, podporu kľúčových procesov v poisťovníctve, manažment pracovníkov a služieb. Z nových domén sú to platformy pre monitoring vozidiel a riešenie parkovania.

Popis pracovnej ponuky

PosAm je firma, založená v prvom rade na ľuďoch, ich talente a schopnosti pretaviť ho do praktických riešení a služieb pre zákazníkov. Na pozíciu Java programátora senior hľadáme teda niekoho, kto svoj talent rád rozvíja, problémy berie ako výzvy a stále sa má chuť zdokonaľovať v tom čo robí. Rád a bezproblémovo pracuje samostatne, no vie, že komunikácia v tíme vie priniesť zaujímavé podnety. Tvojou prácou bude to, čo veríme, že Ťa baví najviac - programovanie aplikácií. Pracovať budeš na projekte RIS v oblasti rozpočtovníctva/verejnej správy. Rozpočtový informačný systém SR pre Ministerstvo financií neustále rozvíjame už 23 rokov s pomocou tímu cca 30 kolegov, ktorí sú v tejto doméne doma. Bližšie info o projekte tu: https://www.youtube.com/watch?v=wFO6zPHtfCohttps://www.youtube.com/watch?v=xKQoErwkbXIhttp://rozpocet.sk

Tvojou úlohou bude:

  • vývoj informačných systémov
  • zostavovanie špecifikácií a prototypov
  • programovanie komplexných J2EE aplikácií v prostredí zákazníka s vysokým dôrazom na robustnosť integrovaných systémov
  • práca s veľkým množstvom dát a vysokými nárokmi na výkonnosť softvéru
  • spolupráca s architektami, analytikmi a administrátormi riešenia
  • technická podpora produkčného systému
  • analýza identifikovaných incidentov a problémov v spolupráci s funkčnými analytikmi
  • špecifikácia funkčných požiadaviek
  • tvorba technickej a softvérovej špecifikácie

Preferované skúsenosti

Počítačové znalosti - programátor:

  • Java - expert
  • JEE/Spring/Hibernate - expert
  • SQL - pokročilý
  • WS-*/REST – pokročilý

Ďalšie požiadavky na kandidáta:

  • skúsenosti z veľkých Java projektov
  • skúsenosť s prácou s ESB (JBoss FUSE), SOAP a REST služby výhodou
  • vynikajúca znalosť objektového designu
  • znalosť XML
  • komunikatívnosť a schopnosť viesť tím
  • znalosť metodológie SW vývoja
  • samostatnosť
  • vysoká motivácia učiť sa

Náborový proces

Náborový proces á viacero výberových kôl

PosAm

PosAm

  • Žilina
  • > 5 rokov
Otázky a odpovede ohľadne ponuky
  • Pridať k obľúbeným
  • Zdieľať na Twitteri
  • Zdieľať na Facebooku
  • Zdieľať na LinkedIn

Vybrali sme tieto články, ktoré by vás mohli zaujímať

Inšpirujte sa týmto výberom článkov

Posielate životopisy a nič? Čo s tým?

Dostali moje resumé? Mal/a by som ich kontaktovať znova, alebo len čakať? Ak ste svoj životopis zasielali ako odpoveď na niekoľko inzerátov...