Táto pozícia už nie je k dispozícii.

SPECIALISTA SKLADOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ A LOGISTIKY

Zmluva na dobu neurčitú
Modletice
Plat: Neuvedené
Dátum nástupu: 31. januára 2023
Príležitostná práca na diaľku

Perfect Canteen

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Rosteme a chystáme se na velké věci. V našem velkém projektu centrální výroby špičkových zachlazených jídel máme příležitost pro specialist/ku skladového hospodářství a logistiky.

Práce s čísly a daty je tvá vášeň? Nedovedeš si představit svůj život bez excelu? Pak jsi náš člověk a těšíme se na tvoje CV.

Co u nás budeš dělat?

Administrativně spravovat sklady.
Kontrolovat, aby v systému byly položky správně naskladněné a vyskladněné.
Kontrolovat měsíční inventury a evidovat šarži výrobků.
Zadávat výrobu do systému a spravovat čárové kódy výrobků.
Tvořit a kontrolovat výrobní kalkulace.
Spolupracovat na automatizaci procesů.
Zkrátka zajišťovat, aby systémy fungovaly správně a plynule.

Co nabízíme?

Jsme parta profesionálů, makáme, a je s námi i legrace.
Férovost a dlouhodobou a stabilní spolupráci.
Volnočasové benefity, vstupy zdarma do aquaparku, zoo Praha a Botanické zahrady.
Zařídíme ti MultiSport kartu a slevy na pojištění.
Kombinaci práce z kanceláře v Jažlovicích u Prahy a občasné práce z domova.

Preferované skúsenosti

Jak si tě představujeme?

Umíš to s excelem, poradíš si s kalkulaci výrobků a není ti cizí skladové hospodářství.
Máš analytické myšlení, smysl pro detail a selský rozum.
Výhodou je zkušenost s prací ve společnosti, která se zabývala výrobou potravin.
Máš rád/a individuální a samostatnou práci, ale zároveň se nebojíš práce v týmu.
Výhodou je znalost pokladního systému Septim.

Chcete sa dozvedieť viac?