Táto pozícia už nie je k dispozícii.

KUCHAŘ/KUCHAŘKA STUDENÉ KUCHYNĚ

Zmluva na dobu neurčitú
Modletice
Plat: Neuvedené
Dátum nástupu: 31. januára 2023
Žiadna práca na diaľku

Perfect Canteen

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Naše dlouhodobá vize gastronomie je spokojenost a radost z řemesla profesionálně a za jasných podmínek.

Jsme vždy féroví, ctíme řemeslo a nabízíme dlouhodobou a stabilní práci.

Staň se součástí týmu zkušených kuchařů a šéfkuchařů v našich denních restauracích na Praze 4 na Praze 5, kde budeš našim hostům připravovat saláty, sendviče, bagety a jinou nabídku studené kuchyně.

Co nabízíme?

HPP, vše na výplatní pásce, řádnou placenou dovolenou.

Ranní směny pondělí až pátek, max. 50 hodin týdně, volné víkendy, svátky.

Přátelský a pohodový tým, moderní technologie, poctivá a férová gastronomie.

Benefity pro váš volný čas, vstupy zdarma do zoo, aquaparku, BOtanické zahrady, slevy na naše produkty.

Možnost přivýdělku na našich cateringových akcích.

Preferované skúsenosti

Jak si tě představujeme?

Máš zkušenosti s přípravou salátů, baget a sendvičů? Velká výhoda, ne však podmínka.

U nás najdou příležitost osobnosti se zájmem o poctivou a férovou gastronomii.

Máte-li to stejně jako my, ozvěte se nám, těšíme se na vaše životopisy.

Chcete sa dozvedieť viac?