P-LAB

O Ondrovi

Baví ho chemie a počítače. Těch si dostatečně užije v práci. Ve volném čase má tak prostor na další koníček, kterým je kolo. Pochází z Podkrkonoší, takže na kolo raději vyrazí do terénu, než aby jezdil po úplných plackách. Moc se mu líbilo na Moravě, kde člověk může na kole vyrazit na celodenní výlet, poznávat nová místa a ochutnat dobré víno. Ideální dovolená je pro něj na horách. Líbilo se mu v Tatrách, kde s přítelkyní chodili po horách a užívali si přírody.

P-LAB
P-LAB

Sledovat!

Seznam se s Ondrou

Do P-LABu Ondra přišel z Ústavu anorganické chemie, který od PLABu pravidelně odebíral zboží. Vždycky se mu líbil přístup, jaký k nim, jakožto k zákazníkovi, PLAB měl. Když jednou něco objednával, všimnul si, že hledají produktového specialistu. O práci požádal, prošel si dvoukolovým pohovorem a už to jsou dva roky, co je tu. Nyní je na pozici Key Account Managera. Řeší spíše složité poptávky odbornějšího rázu a má na starosti významné zákazníky, za kterými pravidelně jednou měsíčně jezdí.

Když tě zákazník pozve dál

Je rád, když může vidět, jak zákazníci využívají produkty v praxi. Díky tomu může lépe porozumět jejich potřebám. Mnohdy tak objeví něco, co zákazník používá, ale nemá ani tušení, že jsou schopni mu to také dodat. Měl možnost nahlédnout do společnosti Quinta Analytica, která dělá srovnávací studie léků. Tam mu jeden ze zakladatelů udělal takovou malou exkurzi a provedl ho všemi laboratořemi, které tam mají.

Vložit profil na své webové stránky