Táto pozícia už nie je k dispozícii.

ACCOUNT MANAGER – komunikační contentové strategie

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Dátum nástupu: 31. mája 2021
Príležitostná práca na diaľku
skúsenosti: > 3 roky

Omnicom Media Group

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Ahoj! Jsme FUSE. Našim klientům tvoříme obsah napříč kanály. Ať už se jedná o festival, aktivní product placement v TV nebo třeba správu sociálních sítí. Více na www.fuse.cz .

Teď do našeho týmu hledáme spolubojovníka, který umí (spolu)vymyslet, zprodukovat i prodat skvělý nápad. Nebo dle požadavků a rozpočtu klienta vytvořit wow strategii.

Co u nás budeš dělat?

Domlouvat s klienty komplexní komunikační contentové strategie, včetně spolupráce s influencery. Kromě projektů pro TV, kterým se věnují jiní kolegové.

Idea making projektu mají na starosti ostatní členové týmu, tvým úkolem je vymyšlený projekt řídit (plán / cenotvorba / realizace/ vyhodnocení) a supervizovat jej po produkční stránce.

Budovat dobré vztahy a spolupráci s ostatními odděleními naší komunikační skupiny (Omnicom media group), zejména s client service, stejně jako s klienty i dodatateli.

Preferované skúsenosti

Co bys měl/a mít?

Zkušenosti s account managementem v reklamní / mediální oblasti - ideálně, ne však nutně z agentury. Bohužel nemáme prostor a čas dát šanci nováčkům, snad někdy příště.

Schopnost alespoň trochu vymýšlet, tvořit, hrát si. Ale zejména připravit rozpočet, všechno pohlídat a dotáhnout do konce.

Stejně tak musíš umět projekt odprezentovat klientovi a přesvědčit ho, že přesně tohle je to, co hledá.

Samozřejmě to chce i angličtinu (protože máme mezinárodní klienty).

A v neposlední řadě… No, zkrátka k nám musíš sednout. Bez toho to nepůjde, na tom si ve FUSE hodně zakládáme.

Co za to?

Žádná nuda a rutina. Budeš se podílet na projektech pro velké klienty, jejichž výrobky dost možná sám/a používáš.

Hezké a neformální kanceláře, do které to budeš mít z metra jenom minutu. V kuchyňkách si můžeš ohřát jídlo, udělat si kávu, horkou čokoládu anebo třeba toast. Čekají na tebe i vychlazené džusy, nealko pivo a čerstvé ovoce.

Dva týdny celoagenturního volna navíc nad rámec klasické dovolené – takže když státní svátek připadá na čtvrtek, zůstáváme všichni doma i v pátek a užíváme si prodloužený víkend.

Taky se vzděláváme, jezdíme na teambuildingy (když to jde), máme stravenkový paušál, přispíváme na lítačku, platíme soukromé hovory, o notebooku nemluvě. Občas společně posnídáme nebo oslavíme narozeniny (když to jde 😊).

Pro lepší představu o našem firemním životě se podívej na naše sociální sítě nebo na profil Omnicomu na Welcome to the Jungle.

Líbíme se ti? Ozvi se nám prostřednictvím tohoto portálu, přilož CV/odkaz na LinkedIn.

Chcete sa dozvedieť viac?