Táto pozícia už nie je k dispozícii.

ÚČETNÍ TŘEBÍČ

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Dátum nástupu: 23. mája 2022
Príležitostná práca na diaľku
skúsenosti: > 1 rok

NFCtron
NFCtron

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Proč Vás potřebujeme?

  • Hledáme zkušeného člověka, který si už v účetnictví něčím prošel a jen tak něco ho nezaskočí.
  • Naše úžasná Account Managerka odchází na mateřskou, a my za ni hledáme náhradu. Nemusíte se ale obávat, že bychom vám po jejím návratu dali vale. Schopných lidí si vážíme a vždy pro ně najdeme ve společnosti využití.
  • Chceme někoho, kdo rutinní věci zvládne levou zadní a u nových věcí ví, kudykam.
  • Věříme, že najdeme nového, fajn člověka, který posune celý tým o kus dál.

Preferované skúsenosti

Co bude náplní vaší práce?

  • Celkové vedení finančního účetnictví, kompletní správa financí, řízení účetního oddělení.
  • Odpovědnost za účtování a věcnou kontrolu účetních dokladů.
  • Zpracování daňových přiznání a hlášení, kontrola a inventarizace účtů.
  • Zpracování podkladů pro účetní závěrku, závěrkové operace.
  • Personalistika a zpracování mezd.
  • Komunikace s úřady a příslušnými orgány státní správy.

Jak jsme si vás vysnili?

  • Vzdělání ekonomického směru.
  • Praxi na pozici účetní min 1 rok.
  • Komplexní znalost účetních předpisů a souvisejících postupů, daňové problematiky a související legislativy.
  • Znalost mzdové agendy výhodou.
  • Zkušenost s vedením účetnictví v programu Pohoda.
  • Uživatelskou znalost práce na PC (minimálně MS Office – MS Word, MS Excel).
  • Spolehlivost, samostatnost, pečlivost.
  • Aktivní a samostatný přístup k řešení úkolů.
  • Vysoké pracovní nasazení, ochotu se učit.
  • Práce s čísly vás uklidňuje a máte ji rádi.

A co vám za to nabízíme my?

  • Přátelský tým kolegů.
  • Možnost být součástí jednoho z nejperspektivnějších start-upů v Evropě.
  • Zažít plnohodnotnou expanzi na další trhy.
  • Atraktivní mzdové ohodnocení.
  • Až 5 týdnů dovolené.
  • Možnost pracovat z domu, dle předchozí domluvy.
  • Podporujeme seberozvoj, je možné si domluvit kurz v oblasti, kterou chcete zlepšit.
  • Společné teambuildingy a firemní akce.
  • Možnost občas zažít některou z našich akcí.
  • Příjemné kanceláře v Třebíci a výtečnou kávu.

Nástup: Ihned

Preferujeme variantu čím dříve tím lépe, ale na správného kolegu/kolegyni si rádi počkáme. Pokud vás pozice zaujala, neváhejte mi zaslat vaše CV společně s pár řádky, proč si myslíte, že jste pro pozici ten pravý kandidát či kandidátka. Obratem se vám ozveme a společně se sejdeme nad šálkem dobré kávy u nás ve společnosti, nebo si dáme on-line videohovor.

Chcete sa dozvedieť viac?

Tieto pracovné ponuky by vás mohli zaujímať!

Tieto spoločnosti tiež prijímajú pracovníkov na pozíciu "{profesia}".