Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Kávový poradce v butiku Nespresso (Ostrava, Nová Karolina)

Zmluva na dobu neurčitú
Ostrava
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Nestlé Česko

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

U nás práce voní po kávě! Další kávové srdcaře hledáme do našeho butiku v Ostravě v OC Nová Karolina.

PRÁCE U NÁS VÁS BUDE BAVIT. PROČ?

• budete pracovat v příjemném butiku a prodávat sympatický produkt - kávu!
• pomáhat zákazníkům s výběrem kávy, vhodného kávovaru a dalšího příslušenství, ale také při řešení jejich reklamací nebo registrací do věrnostního programu
• pracovat v týmu kávových nadšenců, protože nás v Nespresso káva baví!

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?

• baví vás pracovat s lidmi a komunikovat se zákazníky
• baví vás káva jako produkt
• sami oceníte vysokou úroveň zákaznického servisu
• dělá vám radost, když se zakáznici na butik vracejí
• vyhovuje vám pracovat na směny i o víkendech
• výhodou je, pokud již podobnou prodejní zkušenost máte.

CO VÁM NABÍDNEME?

• práci, která voní po kávě :)
• měsíční bonus až do výše 30% fixní mzdy
• 25 dní dovolené a až 3 flexi dny volna navíc
• příspěvek na penzijní nebo životní pojištění (výběr je na vás)
• stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
• program Benefit Plus pro volnočasové aktivity (výběr je jen na vás)
• zaměstnaneckou slevu na všechny Nespresso a Nestlé produkty
• pravidelné týmové akce (občas zajdeme společně na večeři nebo snídani)
• když budete mít chuť na sobě pracovat, podpoříme vás v dalším profesním rozvoji.

Chcete sa dozvedieť viac?