Táto pozícia už nie je k dispozícii.

E-commerce kanálový manažer pro petfood

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Nestlé Česko

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Zvířata do práce patří! Alespoň u nás v Nestlé to tak je. Proto si své čtyřnohé kamarády můžete v rámci akce Pejskův pátek přivést, aby i oni přiložili tlapku k dílu. Už více než 80 let v Nestlé pomáháme domácím mazlíčkům k lepšímu, zdravějšímu a delšímu životu. Náš tým složený z více než 18 000 zaměstnanců a 400 vědců, včetně odborníků na výživu, usiluje o to, aby naši čtyřnozí parťáci dostávali jen to nejlepší. Připojte se i vy se svým domácím malíčkem k rodině Nestlé Purina PetCare!

Pokud chce zjistit více o pozici a seznámit se s manažerkou, která k sobě do týmu hledá posilu, otevřete odkaz níže:

NA ČEM BUDETE PRACOVAT:

• Příprava a exekuce business plánu a content strategie s cílem zvýšení prodejů Purina značek v e-commerce obchodech.
• Analýza prodejů a kampaní s cílem optimalizace kampaní.
• Online marketingová podpora.
• Úzká spolupráce s key account manažery, marketingem, logistikou a centrálou.
• Spolupráce se zákazníky.
• Vedení jednoho podřízeného.

PROFIL KANDIDÁTA:

• Angličtina na velmi dobré úrovni (prezentace a pravidelná komunikace s centrálou v Barceloně).
• Zkušenost v oblasti e-commerce podmínkou (na straně e-comm obchodu, dodavatele nebo zkušenost s vedením vlastního e-shopu).
• Znalost prostředí digitální komunikace a sociálních médií výhodou, ne podmínkou.
• Aktivní přístup, chce se učit novým věcem, nebojí se výzev.
• Láska ke zvířatům.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

• Příjemné pracovní prostředí kladoucí důraz na dlouhodobou spokojenost zaměstnanců.
• Vztahy založené na vzájemné spolupráci a otevřené komunikaci.
• Příležitost pro profesní rozvoj a realizaci vlastních nápadů.
• Zelené kanceláře v blízkosti přírody.

PLUS

Služební telefon a notebook, týden dovolené navíc, flexibilní pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, nabídku zaměstnaneckých výhod, kde si můžete vybrat benefity dle svých individuálních preferencí, (např. aktivity z oblasti sportu, kultury, zdraví, vzdělávání a cestování), příspěvek na výrobky dětské výživy, příspěvek na stravování, program výhod pro rodinné příslušníky s výraznými slevami na vybrané hlasové a datové tarify, odměna dárcům krve, příspěvek na sportovní aktivity … a spoustu dalších benefitů

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj životopis. V případě, že Váš profil bude odpovídat požadavkům na tuto pozici, velmi rádi se s Vámi setkáme osobně.

Těšíme se na Vás!

Chcete sa dozvedieť viac?