Nestlé Slovensko

Key Account Manager- Junior

  • Zmluva na dobu neurčitú
  • Plat: €1.6K / mesiac
  • Prievidza

Spoločnosť

  • Lahôdky, Stravovanie
  • Viac ako 2000 zamestnancov

Pracovná ponuka

  • Prievidza

Táto pozícia bola obsadená!

O spoločnosti

V hlavnom meste má Nestlé kanceláriu, v ktorej sa zameriavajú predovšetkým na predaj, promočné aktivity a uvádzanie výsledných produktov na trh. Vytvárajú marketingové nástroje na podporu predaja a robia finančné rozhodnutia. Odporúčajú, čo predávať, za akú cenu a podobne. V Bratislave sú skrátka úzko spätí s trhom.

Závod Carpathia má v Prievidzi už skoro legendárny status. Zamestnávame množstvo obyvateľov priamo z mesta, ale aj zo širokého okolia. Zároveň u nás vyrástlo už niekoľko generácií ľudí. Nehovoríme tu o sebe ako o kolektíve, ale skôr ako o veľkej komunite, ktorá spolu funguje aj mimo pracovného prostredia. Špecializujeme sa na výrobu dehydratovaných kulinárskych výrobkov, teda bujónov, polievok a hotových jedál. Našimi vlajkami sú Carpathia a Maggi s rozsiahlym exportom do celej Európy i do zámoria.

Popis pracovnej ponuky

Ste lovec, ktorý vie, ako zabezpečiť hladký priebeh predajných procesov? Poznáte predajné techniky a uzatváranie obchodov je pre vás hračka? Naše oddelenie rozmaznáva svojich zákazníkov a zabezpečuje, aby boli ich potreby a požiadavky vypočuté. Udržujeme blízke vzťahy so súčasnými zákazníkmi a neustále hľadáme nové príležitosti. Staňte sa ambasádormi značky Nestlé a prispejte k tomu, aby naše produkty boli dostupné komukoľvek.

NA ČOM BUDETE PRACOVAŤ:

  • Starostlivosť o kľúčových zákazníkov
  • Presadzovanie dlhodobej stratégie spoločnosti
  • Vyjednávanie obchodných podmienok a ich implementácia
  • Analýza predajov a potenciálu rozvoja kľúčových zákazníkov
  • Zodpovednosť za prípravu a splnenie predajných cieľov
  • Dodržanie rozpočtu na podporu predaja
  • Príprava promočných plánov
  • Sledovanie situácie na trhu a návrh vhodných aktivít

Miesto výkonu práce: BRATISLAVA

Čo u nás získate

Ihneď po nástupe do hlavného pracovného pomeru:

  • Mesačná mzda od 1 550 EUR (v závislosti od skúseností) + ročný bonus v závislosti od výsledkov
  • Služobný telefón, notebook
  • Služobný automobil aj na súkromné účely
  • Pružná pracovná doba
  • Flexi dni
  • Podpora vzdelávacích aktivít, príležitosti na profesijný rozvoj a realizáciu vlastných nápadov
  • Príspevok na športové aktivity – športový fond
  • Referenčný benefit
  • Výlety, kultúrne a spoločenské akcie
  • Pracovné voľno nad rámec zákonníka práce podľa aktuálnej Kolektívnej zmluvy

Program výhod pre rodinných príslušníkov so zľavami na vybrané hlasové a dátové tarify

Po odpracovaní šiestich mesiacov v hlavnom pracovnom pomere:

  • Príspevok na detskú výživu
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie a životné poistenie
  • Príspevok na voľnočasové aktivity – Flexi Pass
  • Príspevok na detskú rekreáciu

Nárok na ročný bonus + predajný bonus

Ďalšie výhody zamestnancov na hlavný pracovný pomer:

  • Odmena k pracovnému a životnému jubileu
  • Odmena darcom krvi
  • Nevyhnutná sociálna výpomoc

Preferované skúsenosti

  • VŠ vzdelanie
  • Skúsenosť z FMCG min. 2 roky
  • Skúsenosť s manažovaním zákazníkov na pozícii kľúčového manažéra
  • AJ na úrovni min B2.2 (schopnosť prezentovať a viesť jednanie v AJ )
  • Organizačné a komunikačné schopnosti
  • Schopnosť strategického myslenia a vedieť sa rozhodnúť
  • Výborné vyjednávacie schopnosti
  • Schopnosť identifikovať potreby zákazníkov
  • Flexibilita
  • Silná orientácia na výsledok

  • Prievidza
Otázky a odpovede ohľadne ponuky
  • Pridať k obľúbeným
  • Zdieľať na Twitteri
  • Zdieľať na Facebooku
  • Zdieľať na LinkedIn

Vybrali sme tieto články, ktoré by vás mohli zaujímať

Inšpirujte sa týmto výberom článkov

Posielate životopisy a nič? Čo s tým?

Dostali moje resumé? Mal/a by som ich kontaktovať znova, alebo len čakať? Ak ste svoj životopis zasielali ako odpoveď na niekoľko inzerátov...

Neverbálna komunikácia pri pohovore

Objasníme si, čo je to neverbálna komunikácia, akú úlohu zohráva pri pracovnom pohovore a dáme vám zopár tipov, ktoré vám pomôžu pripraviť.