Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Key Account Manager- Junior

Zmluva na dobu neurčitú
Prievidza
Plat: 1,6K € za mesiac
Žiadna práca na diaľku

Nestlé Slovensko

Máte záujem o túto ponuku?

Otázky a odpovede ohľadne ponuky

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Ste lovec, ktorý vie, ako zabezpečiť hladký priebeh predajných procesov? Poznáte predajné techniky a uzatváranie obchodov je pre vás hračka? Naše oddelenie rozmaznáva svojich zákazníkov a zabezpečuje, aby boli ich potreby a požiadavky vypočuté. Udržujeme blízke vzťahy so súčasnými zákazníkmi a neustále hľadáme nové príležitosti. Staňte sa ambasádormi značky Nestlé a prispejte k tomu, aby naše produkty boli dostupné komukoľvek.

NA ČOM BUDETE PRACOVAŤ:

  • Starostlivosť o kľúčových zákazníkov
  • Presadzovanie dlhodobej stratégie spoločnosti
  • Vyjednávanie obchodných podmienok a ich implementácia
  • Analýza predajov a potenciálu rozvoja kľúčových zákazníkov
  • Zodpovednosť za prípravu a splnenie predajných cieľov
  • Dodržanie rozpočtu na podporu predaja
  • Príprava promočných plánov
  • Sledovanie situácie na trhu a návrh vhodných aktivít

Miesto výkonu práce: BRATISLAVA

Čo u nás získate

Ihneď po nástupe do hlavného pracovného pomeru:

  • Mesačná mzda od 1 550 EUR (v závislosti od skúseností) + ročný bonus v závislosti od výsledkov
  • Služobný telefón, notebook
  • Služobný automobil aj na súkromné účely
  • Pružná pracovná doba
  • Flexi dni
  • Podpora vzdelávacích aktivít, príležitosti na profesijný rozvoj a realizáciu vlastných nápadov
  • Príspevok na športové aktivity – športový fond
  • Referenčný benefit
  • Výlety, kultúrne a spoločenské akcie
  • Pracovné voľno nad rámec zákonníka práce podľa aktuálnej Kolektívnej zmluvy

Program výhod pre rodinných príslušníkov so zľavami na vybrané hlasové a dátové tarify

Po odpracovaní šiestich mesiacov v hlavnom pracovnom pomere:

  • Príspevok na detskú výživu
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie a životné poistenie
  • Príspevok na voľnočasové aktivity – Flexi Pass
  • Príspevok na detskú rekreáciu

Nárok na ročný bonus + predajný bonus

Ďalšie výhody zamestnancov na hlavný pracovný pomer:

  • Odmena k pracovnému a životnému jubileu
  • Odmena darcom krvi
  • Nevyhnutná sociálna výpomoc

Preferované skúsenosti

  • VŠ vzdelanie
  • Skúsenosť z FMCG min. 2 roky
  • Skúsenosť s manažovaním zákazníkov na pozícii kľúčového manažéra
  • AJ na úrovni min B2.2 (schopnosť prezentovať a viesť jednanie v AJ )
  • Organizačné a komunikačné schopnosti
  • Schopnosť strategického myslenia a vedieť sa rozhodnúť
  • Výborné vyjednávacie schopnosti
  • Schopnosť identifikovať potreby zákazníkov
  • Flexibilita
  • Silná orientácia na výsledok

Chcete sa dozvedieť viac?