NEBBIA

NEBBIA

Junior Sales representative

  • Zmluva na dobu neurčitú
  • Dátum nástupu:
  • Plat od €900 do €1.62K / mesiac
  • Žilina
  • Možnosť príležitostne pracovať na diaľku

Spoločnosť

NEBBIA

NEBBIA

    Pracovná ponuka

    • Žilina

    Táto pozícia bola obsadená!

    About

    NEBBIA je európska značka, ktorá vznikla v roku 1997 na Slovensku vďaka láske k fitness & bodybuildingu, ambícii a dravosti splniť si svoj sen a tvoriť trendy v tomto odvetví. Dnes je NEBBIA známym, neustále rastúcim brandom, distribuovaným takmer do celého sveta, naďalej rozširujúcim svoju pôsobnosť prostredníctvom internetového obchodu, siete B2B partnerov, či kamenných a franšízingových predajní.

    Spoločnosť je zameraná na navrhovanie, produkciu a distribúciu športového oblečenia s nadčasovým a trendovým dizajnom spĺňajúcim potreby každého tvrdo makajúceho športovca.

    Cieľ NEBBIA nie je len robiť to čím spoločnosť žije, najlepšie ako vie a stať sa jednotkou na trhu, ale hlavne motivovať, aby každý šiel za svojím snom, tak ako to robí celý NEBBIA team!

    Job description

    U nás v NEBBIA sa pod vedením skúsených business developerov staneš seniorom. A tým nemyslím, že u nás zošedivieš :D, ale že skillovo a profesne vyrastieš a budeš na 120 % pripravený/á samostatne a strategicky komunikovať a budovať sieť veľkoobchodných partnerov na zaujímavých zahraničných trhoch, na ktoré sa sám/sama budeš chcieť fokusovať.

    Ako rýchlo to zvládneš záleží len na tvojom talente a šikovnosti. Je to jednoduché, stačí len chcieť, mať záujem o biznis oblasť, chuť učiť sa, rozvíjať sa a neustále na sebe pracovať! Navyše pri tom vycibríš svoju komunikáciu v anglickom jazyku a každý ďalší jazyk, ktorý dokážeš využiť je tvojou pridanou hodnotou.

    MY dáme maximum priestoru tvojej nápaditosti a umožníme ti zlepšiť tie stránky, ktoré z teba spravia v obchode jednotku! Už od začiatku budeš plnohodnotnou súčasťou obchodného tímu, ktorý je ready s tebou zdieľať svoje cenné skúsenosti :-) Očakávame však, že prejavíš svoj drive, self-motiváciu, ambicióznosť a proaktívny/a prístup, aby si všetko, čo sa u nás naučíš maximálne zúročil :-)

    Nezabudni nám poslať svoje CV a motivačný list, následne si dohodneme stretnutie u nás v office! Tešíme sa na Teba! :-)

    Náplň práce:

    • Aktívne vyhľadávanie, kontaktovanie a získavanie nových B2B partnerov, rozširovanie siete,
    • Riadenie, udržiavanie a rozvíjanie obchodných vzťahov, podpora a starostlivosť o vybudovanú sieť B2B partnerov,
    • Aktívna mailová a telefonická/video komunikácia v anglickom jazyku (každý ďalší jazyk výhodou!)
    • Podieľanie sa na plnení obchodnej stratégie a zodpovednosť za dosahovanie individuálnych výsledkov,
    • Účasť na poradách a brainstorming-och obchodného tímu ohľadom riešenia obchodných výsledkov, individuálnych obchodných prípadov, predajnej problematiky a obchodných taktík a pod.,
    • Práca vo firemnom systéme, správa CMR a súvisiaca administratíva.

    Na oplátku sa môžeš tešiť na celkom zaujímavý benefitný systém, na ktorom sa snažíme neustále pracovať:

    • prácu v modernom pracovnom prostredí s priateľskou atmosférou,
    • mladý, kreatívny a dynamický kolektív nabitý pozitívnou energiou, kukni: https://nebbia.fitness/sk/b/team

    a taktiež náš profil na WTTJ: https://www.welcometothejungle.com/sk/companies/nebbia
    prípadne náš oficiálny LinkedIn NEBBIA

    • flexibilný pracovný čas a time management, ktorý si budeš riadiť vo veľkej miere sám/a
    • príležitostný home office
    • 2 sick days v roku, ak sa necítiš dobre do práce nechoď, radšej to vylež!
    • podpora relokácie
    • skupinová INHOUSE angličtina so skúsenou lektorkou (príp. online)
    • vlastná CAFETERIA - s budget-om na nápoje a snacks, rôzne vitamínové bomby, kvalitná káva, fit tyčinky, pudingy, panini na grille a pod.
    • MULTISPORT karta - s ktorou v rámci SR a ČR využiješ množstvo športových a relaxačných zariadení, takže v pondelok fitko, v utorok sauna, streda lezecká stena vo štvrtok jóga a v piatok sa zwellnessuješ..využi čo len chceš :)
    • zľavy na NEBBIA produkty
    • CHILL zone s knižnicou, s budget-om na nákup odbornej literatúry
    • firemný ntb, tel, automobil (na pracovný účel)
    • LEGENDÁRNE NEBBIA PARTY’S, teambuildingy, firemné narodeniny, vianočné adventné piatky, koncoročná párty..
    • No a ten alkohol v chladničke tiež nie je len tak náhodou! :D

    Preferred experience

    Osobnostné predpoklady a zručnosti
    obchodné zmýšľanie
    komunikačné schopnosti v AJ + každý ďalší jazyk výhodou!
    aktívne počúvanie
    orientácia na cieľ, self-motivácia, ambicióznosť, prekonávanie sa, zameranie sa na výsledky

    Recruitment process

    Verím, že ťa naša spoločnosť a ponuka oslovila. Ak si zhodnotil/a, že spĺňaš naše požiadavky a myslíš, že práve ty si tým najvhodnejším kandidátom, práca v tejto oblasti je pre teba number one, tak nám pošli svoj životopis v slovenskom jazyku s fotografiou a tiež nám napíš čo je v tvojom živote najväčším motorom a práci naj motiváciou. CV vo formáte PDF (s udelením súhlasu so spracovaním os. údajov) a ML zašli na e-mail: career@nebbia.biz

    Ďakujeme a vážime si záujem každého jedného kandidáta, avšak vzhľadom na časovú náročnosť si vyhradzujeme právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

    A teda v prípade, že ťa telefonicky alebo e-mailom nekontaktujeme a nepozveme na osobné stretnutie do dvoch týždňov od termínu ukončenia výberového konania považuj výberové konanie na túto pozíciu za uzavretú a personálne obsadenú vhodným kandidátom.

    Napokon nám dovoľ, aby sme ťa informovali o tom, že v zmysle súhlasu so spracovaním osobných údajov budú tvoje osobné údaje ponechané v našej internej databáze uchádzačov a uchované po dobu jedného roka s cieľom kontaktovania ťa, v prípade rozširovania nášho NEBBIA teamu alebo uvoľnenia pracovného miesta. V rámci tejto doby tvoje osobné údaje nebudú poskytnuté žiadnej tretej strane a po uplynutí tejto doby budú z databázy vymazané. V prípade, že si neželáš aby sme tvoje os. údaje v našej databáze uchovávali nás kontaktuj na career@nebbia.biz.

    TEAM NEBBIA
    career@nebbia.biz

    Questions and answers about the offer
    • Pridať medzi obľúbené
    • Zdieľať na Twitteri
    • Zdieľať na Facebooku
    • Zdieľať na LinkedIn