MONET+

  • IT / Digitálne technológie, Kybernetická bezpečnosť, Softvér
  • Zlín
  • www.monetplus.cz

Poznej Martina

U Martina je na prvním místě rodina. Má tři děti a snaží se jim věnovat co nejvíce času, hlavně o víkendech. Dcerky bere s sebou i na tréninky, vždycky se tam vyblbne s boxovacími rukavicemi. Sport obecně ho hodně baví. Chodí na kruhové tréninky, na kick-box, běhat... Má rád taky výlety a turistiku. Nedávno se přestěhovali z města na vesnici a jsou překvapeni, jak málo lidí zde chodí do přírody, přestože ji mají hned u nosu. Oni si přírodu naopak moc užívají. 

Sledovat!

Seznam se s Martinem

Ve firmě Martin začínal jako Account Manager a později plynule přešel na Sales Managera. Striktní hierarchii tu nenajdete, záleží na každém, kam se chce profilovat. Martinova práce v Monet+ zahrnuje jednak péči o dlouhodobé projekty, které mají pravidelný charakter, jednak o ty periodické, menší projekty. Neustále se také snaží získávat nové zákazníky. Při práci hodně cestuje. Tři dny v týdnu zpravidla tráví na cestách za zákazníky, zejména za těmi v Česku a na Slovensku.

Poradce pro klienty

Martin rád hledá nové obchodní příležitosti. Je skutečná výzva získat velké zakázky, a to ho baví. Každý den potkává spoustu zajímavých lidí, kteří ho obohacují. Těší ho, že ho klienti vnímají jako jejich poradce a jako člověka, který problematice rozumí. A to i přesto, že je primárně obchodník a jejich technická řešení pravděpodobně nikdy nedokáže pochopit do takové hloubky jako vývojáři.

Vložit profil na své webové stránky