Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Inženýr zákaznické kvality v automotive -ELEKTROMOBILITA-

Zmluva na dobu neurčitú
Úžice
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Minth CZ s.r.o.

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

  • řešení vzniklých problémů ve výrobě ( zákaznické reklamace, scrap, FTT, apod.)
  • budování dobrých vztahů se zákazníky
  • je nutné si poradit i na druhé straně s dodavatelem, když nedodá OK díly
  • podpora při zákaznicích, externích i interních auditech
  • výpomoc s novými projekty ( nastavování procesů, PPAP, FMEA, CP, apod. )
  • cílem tohoto kolegy je: SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK + DODRŽENÝ BUDGET

Preferované skúsenosti

  • Praxi na obdobné pozici v oblasti automotive
  • AJ (ideálně i NJ) - denní komunikace v anglickém jazyce (technická angličtina)
  • Znalost excelu a umět analýzu dat
  • Flexibilita a orientace na zákazníka
  • Chuť do práce a ochota rozvíjet se

Náborový proces

NABÍZÍME:

  • Zajímavé mzdové ohodnocení, dle zkušeností
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na stravování a dopravu
  • 25 dní dovolené
  • Příjemné pracovní prostředí (nová, čistá, automatizovaná výroba)
  • Podílení se na novém projektu v mezinárodní společnosti
  • Možnost kariérního a profesního růstu

Chcete sa dozvedieť viac?