Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Quality Assurance Specialist

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

McDonald's
McDonald's

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Koho hledáme?

Chceš se stát součástí jedné z nejznámějších značek světa? Aktuálně hledáme nového kolegu / kolegyni na velmi zajímavou pozici Quality Assurance Specialist, který má minimálně 3-letou zkušenost v oblasti kvality a bezpečnosti potravin. Hledáme kolegu / kolegyni, který je proaktivní, přichází s novými nápady a zároveň má na sobě chuť pracovat a rozvíjet se ve svém oboru.

Co očekáváme?

Na pozici se neobejdeš bez znalostí a praktických zkušeností v oblasti řízení kvality, bezpečnosti a udržitelnosti potravin. Dále je potřeba mít zkušenosti s tvorbou, řízením a implementací programů bezpečnosti potravin (např. GMP, HACCP, Kultura bezpečnosti potravin).
Nutností je plynulá znalost anglického jazyka (slovem i písmem), jelikož budeš naší spojkou na úrovni tvorby, řízení a implementace programů trvalé udržitelnost v souladu s globálními směrnicemi naší společnosti.

Jaká bude tvá práce?

Staneš se novou posilou v našem oddělení Supply Chain. Tým úkolem bude zajištění řízení kvality, bezpečnosti a udržitelnosti potravin v našich restauracích v souladu s globálními standardy společnosti McDonald’s a také zajištění souladu s legislativními požadavky. Dále budeš mít na starosti:

• Identifikaci a zajištění nápravy nedostatků v potravinářských

    produktech

• Navštěvování dodavatelů za účelem vyhodnocení podmínek

    zařízení a kontroly kvality

• Stanovování pravidel a rozsahu odběru mikrobiologických

    vzorků a vyhodnocování jejich výsledků

• Poskytovat technickou podporu a sledovat zlepšování úrovně

    produktů dodavatelů

• Identifikovat a pomáhat snižovat náklady na produkty na

    základě použití vylepšených procesů u našich dodavatelů

• Pomáhat hledat a rozvíjet nové dodavatele pro výrobu surovin
• Aktivně spolupracovat na globální úrovni se členy týmu Food

    Safety & Quality Systems a trvalé udržitelnosti

• Zajišťovat dodržování Programu kontroly kvality pro pracovníky

    distribučních center.

Co nabízíme?

• Možnost pracovat pro jeden z největších řetězců rychlého

    občerstvení na světě

• Díky naší velikosti Ti nabízíme jistotu a stabilitu a takřka

    neomezený prostor pro osobní rozvoj a kariérní růst

• Kvalitní Tranee programy
• Skvělý kolektiv (všichni si tu tykáme)
• Příjemné pracovní prostředí v moderních prostorách (Praha 5 -

    Nové Butovice)

• Atraktivní balíček benefitů (příspěvek na mobilní telefon, na

    vzdělávání a volnočasové aktivity, příspěvek na penzijní nebo     životní pojištění, příspěvek na stravování, flexibilní pracovní     dobu, notebook, občerstvení na pracovišti a mnoho dalších)

• Dovolená navíc
• Home office
• A spoustu maličkostí v průběhu roku

Věděl jsi, že…

• McDonald's je nejhodnotnější fast food značkou na světě
• Již 20 let v našich restauracích třídíme odpad za naše zákazníky
• Celosvětově provozujeme více než 38 000 restaurací
• Denně obsloužíme více než 68 miliónů zákazníků
• V ČR najdeš 104 restaurací McDonald's
• McDonald zlaté oblouky pozná více lidí než kříž.
• McDonald’s je zakladatelem nadačního fondu– Ronald McDonald House Charities (v ČR - Dům Ronalda McDonalda)

V tomto roce jsme se umístili na 2. místě v soutěži TOP Zaměstnavatel v kategorii Gastro.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Možnost občasné práce z domova

Chcete sa dozvedieť viac?