Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Noční směny v McDonald's na HPP. Mzda od 23000 Kč

Zmluva na dobu neurčitú
Most
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

McDonald's
McDonald's

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Koho hledáme?

Pro restauraci McDonald's, Velebudická 3271/26, Most (u Kahanu) přijmeme zaměstnance na NOČNÍ směny.

Náplní práce je čištění a údržba strojů + kompletní úklid restaurace.

  • PO-NE => 5 dnů v týdnu, tj. 40h, 8 hodin/ směna, 0,5h na přestávku)

Nástup na DPP, po vzájemné domluvě (cca 2 měsíce) - přestup na PRACOVNÍ SMLOUVU na dobu neurčitou či DPČ.

Jedná se o DLOUHODOBOU spolupráci.

Co nabízíme?

  • nástupní mzdu 107 Kč/h
  • v případě odpracování 60h/měsíc - navýšení o 10 Kč/h (výkonnostní prémie)
  • v případě odpracování 90h/měsíc - navýšení o 20 Kč/h (výkonnostní prémie)
  • příplatek 25% za noční směny
  • příplatek 25% za práci ve svátek
  • neformální atmosféru a zábavu na pracovišti
  • sleva na stravování
  • Benefit kartu, se kterou je možné čerpat slevy nejen ve všech McDonald´s , ale i u našich partnerů
  • dobrou dopravní dostupnost

Co očekáváme?

  • spolehlivost
  • schopnost pracovat v noci (směny 22:00 - 6:30)
  • chuť učit se novým věcem
  • smysl pro týmovou práci
  • zodpovědný přístup
  • dobrou náladu
  • odvahu – vše potřebné Vás naučíme :-)

Co je třeba udělat?

Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, stačí kliknout na tlačítko: ODPOVĚDĚT a přiložit svůj životopis v českém jazyce.
V případě dotazů nám volejte PO-PÁ => 7:00 - 17:00 hodin na číslo: 725 503 526.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Občerstvení na pracovišti

Chcete sa dozvedieť viac?