Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Marketing Supervisor FOOD CAMPAIGNS

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

McDonald's
McDonald's

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Jaká bude Vaše práce?

Hledáme parťáka a posilu do marketingového týmu McDonald’s, jedné z nejikoničtějších značek na světě, se svobodou při tvorbě marketingových plánů. Tvojí hlavní rolí bude na základě znalosti lokálních spotřebitelských preferencí přicházet s produktovými kampaněmi, které každý měsíc přilákají do restaurací v České republice a na Slovensku miliony spokojených hostů.

Co je náplní?

Ve spolupráci s Marketingovým Managerem nastavení dlouhodobé strategie v klíčových produktových platformách, rozvoj nových oblastí v souladu s aktuálními spotřebitelskými trendy a potřebami značky a řízení komplexity stávajícího portfolia.
Příprava ročního „food plánu“ s odpovědností za jeho implementaci ve spolupráci se Supply Chain, oddělením provozu a operačního marketingu a za podpory globálního týmu.
Briefování a vedení kreativních a mediálních agentur při přípravě jednotlivých marketingových kampaní.
Ve spolupráci s Business Insight Managerem analýza interních dat – plánování a vyhodnocování ve vztahu k prodejní cílům.
Odpovědnost za svěřený rozpočet a jeho efektivní využití ve vztahu k cílům značky.

Co očekáváme?

  • Proaktivní, organizovanou a energickou osobnost s prokázanými zkušenostmi z marketingu (min 3 roky) – brand komunikace či vývoj produktů.
  • Odpovědnost a zapálení pro svěřené projekty.
  • Schopnost komplexního myšlení a řešení úkolů.
  • Smysl pro detail, ale také schopnost vidět věci s nadhledem.
  • Silné projektové řízení a analytické schopnosti
  • Ochotu učit se nové věci, posouvat se a vynikat ve své roli.
  • Efektivní komunikační a prezentační dovednosti.
  • Schopnost spolupráce a tvorby vztahů uvnitř firmy i s externími partnery.
  • Pracovní zkušenost z FMCG / retailu se zaměřením na potravinářství jsou výhodou.
  • Plynulou angličtinu - psaná a mluvená forma (CV nám, prosím, pošlete v AJ).
  • VŠ vzdělání (min. Bc.).

Co vám nabídneme?

  • Odpovědnou a samostatnou pozici reportující přímo Marketingovému Managerovi.
  • Prostor pro osobní rozvoj a kariérní růst.
  • Program nástupu a adaptace se zaměřením na specifika restaurace s rychlým občerstvením (vč. poznání provozu restaurace).
  • Výborný kolektiv, příjemné pracovní prostředí (Praha 5 - Nové Butovice) and spoustu maličkostí v průběhu roku.
  • Termín nástupu: 1. 11. 2020 nebo dle individuální dohody.
  • Atraktivní balíček benefitů.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce

Chcete sa dozvedieť viac?