Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Láká tě práce s dobrou kávou?

Zmluva na dobu neurčitú
Vrbová Lhota
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

McDonald's
McDonald's

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Hledáme baristu/ baristku

Máš rád vůni kávy a rituál její přípravy? Nebo tě prostě jenom láká kávu připravovat? Zařaď se mezi naše baristy pro kavárnu McCafé Vrbová Lhota. Hledáme spolehlivého kolegu na hlavní pracovní poměr. Že nemáš praxi nám vůbec nevadí. Každý totiž nejprve projde tréninkem v klasickém provozu a poté ho provedeme i celým procesem přípravy jednotlivých druhů kávy a občerstvení. A i tebe samozřejmě rádi naučíme, jak nejlépe komunikovat se zákazníky.

Co nabízíme?

  • nástupní mzdu na plný úvazek 120,- Kč
  • osobní odměnu podle toho, jak se tobě a restauraci povede, s možností zvyšování základní mzdy o 10 Kč ihned po zaškolení
  • noční směny s nadstandardním příplatkem 20 % a víkendový příplatek 10 %
  • 50% slevu na stravování a nápoje zcela zdarma
  • benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů
  • fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě
  • uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti
  • svozy pro zaměstnance z Poděbrad nádraží či Peček

Co očekáváme?

  • máš chuť učit se novým věcem, jsi zodpovědný a je na tebe spoleh
  • v práci je pro tebe důležitý tým, kde se z kolegů stávají přátelé
    Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát, nebo nám rovnou zavolej na číslo 724 844 720.

Franšízant

honzik-tomas

Benefits

  • Manažerský motivační program
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Firemní akce

Chcete sa dozvedieť viac?