Mars Czech

Mars Czech

Account Manager s vietnamštinou pro oblast Dečínska

  • Zmluva na dobu neurčitú
  • Děčín
  • Bez dokladu o vzdelaní

Spoločnosť

Mars Czech

Mars Czech

    Pracovná ponuka

    • Děčín

    Táto pozícia bola obsadená!

    Když se řekne Mars, většině lidí se vybaví lahodná čokoládová tyčinka s karamelem. Málokdo ale tuší, že do jejich portfolia produktů spadají třeba i žvýkačky Orbit, rýže a omáčky Uncle Ben´s nebo krmiva pro zvířecí miláčky Whiskas a Pedigree. Už od roku 1911, kdy ve své kuchyni Frank C. Mars vyrobil první cukrovinky, je pro ně kvalita na prvním místě. Vše, co dělají, dělají tak, aby se za to nemuseli stydět. A to je jeden z důvodů, proč někdy upřednostňují i jiná než čistě byznysová rozhodnutí.

    Popis pozice

    Co vás u nás čeká?
    • Práce se skvělými produkty
    • Zázemí silné mezinárodní rodinné společnosti
    • Motivující pracovní prostředí, kde nikdy nepřestanete zkoumat a objevovat
    • Příležitosti dále rozvíjet svou kariéru a dosáhnout svého plného potenciálu

    Hledáme nového kolegu, který se kompleně postará o naše vietnamské zákazníky v oblasti Dečínska. K dispozici budete mít důkladné zaškolení, vlastní služební vůz (i na soukromého použití), tablet, mobilní telefon, skvělou mzdu a čvrtletní a roční bonusy.

    Vaší náplní práce bude:

    • Podpora pozitivní zkušenosti koncových spotřebitelů s nákupem ve svěřeném regionu
    • Zajištění dostupnosti produktů v obchodech dle platných pravidel merchandisingu
    • Vyjednávání o nadstandardním vystavení na obchodech svěřených zákazníků a jeho následná realizace
    • Zajištění plného vystavení všech promočních aktivit
    • Aktivní komunikace s nadřízeným a ostatními kolegy v týmu
    • Pravidelné poskytování zpětné vazby, reporting ze svěřeného regionu a plánování návštěv svěřených zákazníků

    Vítané zkušenosti

    Požadavky na kandidáta:

    • Základní vzdělání
    • Předchozí praxe není podmínkou, pozice je vhodná i pro absolventy
    • Schopnost řídit rozmanitou a širokou škálu projektů současně
    • Týmový hráč s vynikajícími komunikačními a prezentačními dovednostmi
    • Rodilý Vietnamec s komunikativní znalostí češtiny
    • Znalost MS Office
    • Řidičský průkaz B

    • Pridať medzi obľúbené
    • Zdieľať na Twitteri
    • Zdieľať na Facebooku
    • Zdieľať na LinkedIn