Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Koordinátor provizních prodejců (vhodné pro studenty, DPP)

Čiastočný úväzok
Prague
Plat: Neuvedené
Niekoľko dní doma
skúsenosti: < 6 mesiacov
Vzdelanie: Bez dokladu o vzdelaní

Leo Express
Leo Express

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Hledáme studenta, který chce začít při studiu VŠ nabírat zkušenosti z obchodu. Potřebujeme koordinátora našich partnerských prodejců. Budeš součástí malého týmu, kde se naučíš spoustu věcí z praxe!

Náplň práce
• Koordinace partnerské prodejní sítě, kterou tvoří kamenné pobočky jednotlivých provizních prodejců
• Na starosti budeš mít ekonomické rozvoj, výsledky, smlouvy, vyúčtování, komunikaci s partnery, správnost a úplnost naší prezentace a také vyhledávání nových obchodních příležitostí

Náborový proces

Požadavky
• Orientace na výsledek
• Vzdělání v ekonomickém nebo technickém směru
• Pokročilá znalost Excelu
• Orientace v dopravě výhodou
• Polština výhodou

Nabízíme
• Bezbřehý prostor pro tvé nápady a návrhy
• Bezva kolektiv pozitivních lidí, se kterými se rozhodně nebudeš nudit
• Plnou podporu kreativního myšlení a iniciativy
• Cestování v síti Leo Express zdarma ve formě kreditu
• Slevy a zaměstnanecké výhody obchodních partnerů Leo Express
• A hlavně budovat službu, která má smysl!

Chcete sa dozvedieť viac?