Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Dispečer plánování směn

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
Vzdelanie: Maturita

Leo Express
Leo Express

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Hledáme schopného uchazeče do Bohumína nebo do Prahy, který si chce zkusit práci na dispečerském stanovišti. Potřebujeme pomoc s plánováním směn a jejich obsazováním. Tvojí hlavní přednostní by měla diplomatická komunikace a logické uvažování.

Jaká je náplň práce?

  • Plánování a obsazování směn
  • Komunikace se zaměstnanci
  • Sestavování plánu dovolených na základě oprávněných zájmů zaměstnance a provozních potřeb zaměstnavatele
  • Sestavování podkladů pro zpracování mezd
  • Zajišťování vhodného využití fondu pracovní doby svěřenými pracovníky

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Zajímavá práce na hlavní pracovní poměr v Praze nebo v Bohumíně
  • 5 týdnů dovolené
  • Celoevropské cestování v síti Leo Express a ve vybraných spojích FlixBus zdarma ve formě kreditu
  • MultiSport karta za zvýhodněných podmínek
  • Slevy a zaměstnanecké výhody obchodních partnerů Leo Express
  • Mobilní tarif za zvýhodněných podmínek
  • Pojištění odpovědnosti zaměstnance, tzv. pojistka na blbost

Preferované skúsenosti

  • Zkušenosti s plánováním směn pro minimálně 50 lidí
  • Vyžadovaná praxe v plánování směn minimálně 2 roky
  • Znalost zákoníku práce
  • SŠ nebo VŠ vzdělání – dopravní zaměření nebo zájem o obor výhodou
  • Schopnost logického uvažování
  • Dobré komunikační schopnosti

Chcete sa dozvedieť viac?