Táto pozícia už nie je k dispozícii.

UX/UI Designer v týmu Customer & Digital

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

KPMG
KPMG

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Na čem pracujeme v týmu Customer & Digital? Obvykle dostaneme zadání od top managementu našeho klienta v jedné větě, a to dokážeme profesionálně zpracovat tak, aby přineslo zajímavý byznys výsledek.

Co to pro nás znamená v praxi? Rozumět tomu, co chtějí zákazníci našich klientů, co chce management společnosti klienta, a najít takové řešení, které je atraktivní pro všechny strany.

Do party nyní hledáme kolegu / kolegyni se zápalem pro UX a UI. Nebudeme po vás chtít jen „pěkné wireframy“ mobilních aplikací, ale porozumění jádru byznysu našich klientů. Váš návrh by měl být plně posazený do kontextu strategie klienta.

Čemu se u nás budete věnovat?

  • podílet se na návrhu mobilních aplikací pro naše klienty a dívat se na ně očima jejich zákazníků
  • navrhovat UX strategie na projektech, kterých se budete účastnit
  • identifikovat a analyzovat potřeby zákazníků
  • mapovat uživatelské cesty
  • podporovat klienty v zavádění doporučených inovativních řešení do praxe
  • spolupracovat v týmu expertů zaměřených na digitalizaci a zákaznickou zkušenost

Co je dobré umět?

  • chuť učit se novým věcem a tah na branku
  • zkušenost s UX designem alespoň 2 roky
  • silné analytické myšlení a cit pro detail
  • schopnost rychle se zorientovat, argumentovat, navrhnout řešení, řídit diskusi a očekávání
  • rozvinuté komunikační a prezentační dovednosti
  • plynulou mluvenou i psanou angličtinu
  • VŠ vzdělání

Co dostanete na oplátku od nás?

  • fajn kolektiv, kam budete rádi chodit
  • možnost budovat kariéru v týmu zkušených profesionálů v rámci silné, celosvětové poradenské společnosti
  • příležitost měnit a zlepšovat fungování společností kolem vás (práce na zajímavých projektech pro zajímavé klienty)
  • rozsáhlé možnosti školení vč. jazykových kurzů
  • dovolenou navíc a tři dny firemního volna
  • roční bonus
  • 20 000 Kč příspěvek na cestování, kulturu a jiné benefity
  • Multisport kartu
  • životní pojištění
  • firemní mobilní tarif s neomezeným voláním, SMS a daty
  • práci v centru Prahy ve stylových kancelářích s terasou, kolárnou a relax zónami (ano, máme i fotbálek)
  • možnost pracovat flexibilně v režimu homeoffice
  • teambuildingy, MC snídaně, zdravé úterky a spousta dalších akcí :)

S manažery týmu, Lukášem Cingrem, Martinem Konířem, Petrem Hnízdilem, a celým týmem se těšíme, až vás brzy poznáme!

Zobrazit doplňující informace

ne

Chcete sa dozvedieť viac?