Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Senior React developer

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
Vzdelanie: Maturita

KPMG
KPMG

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

V našem development týmu pomáháme největším firmám v ČR i zahraničí s vývojem aplikací, které jsou postaveny na nejmodernějších technologiích a využívají cloudové služby.

Do našeho týmu hledáme zkušeného React developera, který u nás bude pracovat na zajímavých projektech a bude se podílet na vývoji moderních webových a mobilních řešení, které jsou primárně stavěny na cloudových službách Azure/AWS.

Na čem děláme?

Společně si vybíráme projekty, které staví na nových technologiích a které nás baví a posouvají dál. S námi budete mít možnost podílet se na vývoji řešení end-to-end, od business zadání, přes design, vývoj až po implementaci koncového řešení s využitím moderních technologií serverless Azure/AWS. Naší přidanou hodnotou je svoboda v návrhu a implementaci řešení a využití business know-how, které máme o klientech.

Čemu se s námi budete věnovat?

  • psát front-end webových a mobilních aplikací spolupracujících s cloud službami
  • kromě vývoje také participovat na designu řešení
  • sdílet své znalosti s juniornějšími kolegy a pomáhat ladit a udržovat kvalitu kódu
  • spolupracovat s týmy expertů Management Consultingu zaměřených na zákaznickou zkušenost, business transformace, automatizace a mnoho dalšího

Potřebujeme, abyste

  • měli seniorní znalost v Reactu
  • zkušenosti s Typescriptem a React Native výhodou
  • zkušenosti s dodávkami enterprise řešení výhodou
  • chuť se neustále zlepšovat a vzdělávat, učit se, zkoušet nové věci a technologie
  • byli samostatní, ale nebáli se přiznat, když něco neumíte, my vám poradíme
  • neměli strach se zeptat, když něčemu nerozumíte
  • byli komunikativní, protože i při práci z domova spolu budeme pravidelně komunikovat
  • měli min. SŠ vzdělání

Na co se u nás můžete těšit?

  • práci pro Top zaměstnavatele roku 2021 v kategorii poradenství
  • fajn kolektiv, kam budete rádi chodit
  • práci na zajímavých projektech
  • vzdělávání v oblasti moderních technologií
  • 20 000 Kč na sport, jazyky, cestování a další benefity
  • mobilní telefon a neomezený mobilní a datový tarif
  • možnost pracovat flexibilně v režimu home-office
  • dovolenou navíc a tři dny firemního volna
  • práci v centru Prahy ve stylových kancelářích s terasou, kolárnou a relax zónami
  • každý týden zdravé občerstvení v kanceláři
  • Multisport kartu
  • životní pojištění

Zobrazit doplňující informace

ne

Chcete sa dozvedieť viac?