Senior Analyst – Audit Commercial Brno/Ostrava

Zmluva na dobu neurčitú
Ostrava
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
Vzdelanie: Vyššie odborné vzdelanie

KPMG
KPMG

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Do našich kanceláří v Brně a Ostravě hledáme seniorního kolegu/kolegyni, který/á se stane součástí týmu provádějícího audit u mezinárodních i tuzemských výrobních a obchodních společností.

Čemu se u nás budete věnovat?

  • Budete součástí týmu našich profesionálů a podílet se na auditech našich klientů (audit interních procesů společnosti, ověření účetní závěrky společnosti)
  • Komunikaci s managementem společností (hlavní účetní, finanční ředitel) a interně s manažery a partnery zodpovědnými za jednotlivé klienty
  • Vedení auditních týmů a zodpovědnost za celý průběh auditu
  • Spolupráci v přátelském kolektivu

Co je pro nás důležité?

  • Znalost účetnictví dle českých účetních standardů, znalost účetnictví dle mezinárodních standardů finančního výkaznictví pro vás bude velkou výhodou
  • 1-3 roky zkušeností v oblasti auditu (zkušenost z BIG4 vítána, není však podmínkou)
  • Velmi dobrá znalost angličtiny a Excelu
  • Zájem dále se vzdělávat a pracovat na svém profesním a osobním růstu
  • Studium ACCA zkoušek výhodou (případně auditorských zkoušek KAČR)
  • Profesionální vystupování a ochota pracovat v rámci týmu

Co získáte v KPMG?

  • ročně 30 000 Kč na cestování, sport, jazyky a další benefity v kafeterii (dle vlastního výběru)
  • kompenzace za práci konanou nad rámec stanovené pracovní doby
  • možnost získat individuální odměnu za mimořádný výkon
  • profesní růst a možnost podílet se na nejrůznějších projektech
  • systematické vzdělávání, jazykové kurzy, interní koučink a mentoring
  • hrazené certifikace ACCA a další podpora profesního růstu (KAČR, technická školení, soft-skills)
  • možnost MultiSport karty, neomezeného mobilního a datového tarifu, životního pojištění
  • možnost částečné práce z domova
  • dovolená navíc a tři dny firemního volna
  • teambuildingové, firemní akce a CSR aktivity (např. volné dny na podporu neziskovek)

Rádi bychom se dohodli na nástupu co nejdříve.

Chcete sa dozvedieť viac?