Transfer Pricing – daňový konzultant/ka – Praha

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
Vzdelanie: Vyššie odborné vzdelanie

KPMG
KPMG

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Staňte se součástí specializovaného týmu převodních cen a spolupracujte s kolegy napříč daňovým, právním a auditním oddělením KPMG.
Jako člen týmu převodních cen se můžete aktivně zapojit do poradenství v oblastech nastavení, implementace a dokumentace převodních cen aplikovaných napříč celou řadou odvětví, budete mít proto možnost poznat širokou škálu obchodních modelů. Rovněž se můžete zapojit do metodické obhajoby převodních cen před správcem daně, ať již v rámci závazných posouzení způsobu stanovení převodní ceny nebo kontrol v oblasti převodních cen.

Čemu se u nás budete věnovat:

  • lokálním a mezinárodním projektům v oblasti převodních cen
  • analýze, sběru a interpretaci získaných informací o firmách a odvětvích
  • přípravě odborných stanovisek, revizím nebo zpracování dokumentací převodních cen
  • přípravou argumentace pro odpovědi/jednání s finančními úřady
  • vedení a rozvoji juniorních kolegů na zakázkách

Co budete potřebovat:

  • vysokoškolské vzdělání (nejlépe ekonomického směru - finance, daně, účetnictví)
  • zkušenosti s převodními cenami a přípravou studií převodních cen (2-3 roky)
  • znalosti finanční analýzy, základní znalost účetních a daňových předpisů
  • anglický a český jazyk slovem i písmem
  • analytický přístup, samostatnost

Co vám v KPMG můžeme nabídnout:

  • kompenzace za práci konanou nad rámec stanovené pracovní doby
  • možnost získat individuální odměnu za mimořádný výkon
  • 30 000 Kč na cestování, sport, jazyky a další benefity v kafeterii (dle vlastního výběru)
  • profesní růst a příležitost podílet se na nejrůznějších projektech
  • systematické vzdělávání, jazykové kurzy, interní koučink a mentoring
  • plně hrazenou přípravu na zkoušku daňového poradce (školení, publikace, potřebné studijní volno, dva pokusy) a finanční odměna za složení zkoušky
  • možnost MultiSport karty, neomezeného mobilního a datového tarifu, životního pojištění
  • dovolená navíc a tři dny firemního volna
  • možnost částečné práce z domova
  • teambuildingové, firemní akce a CSR aktivity (např. volné dny na podporu neziskovek)
  • proplácení členského příspěvku Komory daňových poradců a pojištění odpovědnosti

Na vaše přihlášky reagujeme do pár dní, doporučujeme kontrolovat i složku se spamy a nevyžádanou poštou.

Chcete sa dozvedieť viac?