Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Junior účetní – interní finance

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

KPMG
KPMG

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Do pražského týmu hledáme novou kolegyni či kolegu, kteří mají motivaci, chuť na sobě pracovat a rozvíjet svoji kariéru v oblasti interního účetnictví.

Čemu se u nás budete věnovat?

  • Účtování a úhradě došlých faktur
  • Schvalování vyúčtování výdajů a služebních cest
  • Inventarizaci závazků a komunikaci s dodavateli
  • Úhradě a vyúčtování zálohových faktur
  • Ostatním běžným účetním operacím
  • Administrativní podpoře týmu

Co od vás očekáváme?

  • SŠ vzdělání
  • Zkušenosti na pozici účetní výhodou
  • Znalost podvojného účetnictví výhodou
  • Orientaci v daňovém systému výhodou
  • Uživatelská znalost MS Office (Excel)
  • Mírně pokročilou znalost anglického jazyka (schopnost pracovat se systémy a pracovními podklady v angličtině)
  • Ochotu učit se novým věcem

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Práci pro Top zaměstnavatele roku 2021 v kategorii poradenství, audit a daně
  • Zázemí v centru Prahy s možností práce z domova
  • 20 000 Kč na sport, jazyky, cestování a další benefity
  • Neomezený mobilní a datový tarif
  • Vzdělávání, jazykové kurzy, certifikace a interní koučink
  • Dovolenou navíc a tři dny firemního volna
  • Multisport kartu
  • Životní pojištění

Zobrazit doplňující informace

ne

Chcete sa dozvedieť viac?