Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Junior Marketing Executive

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

KPMG
KPMG

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Do marketingového týmu KPMG hledáme tvůrčí posilu, která u nás bude rozvíjet oblast employer brandingu a HR marketingu. Čeká vás práce se sociálními sítěmi, příprava náborových kampaní nebo organizace akcí pro studenty a absolventy.

Co u nás budete dělat:

  • Kreativně zpracovávat obsah na sociální sítě
  • Připravovat newslettery, psát články, vést rozhovory a následně je distribuovat našimi vlastními kanály
  • Podílet se na přípravě sezonní náborové kampaně
  • Spoluorganizovat studentské akce, soutěže a aktivace na veletrzích a festivalech
  • Zajišťovat tiskové materiály a dárkové předměty

Co od vás budeme chtít:

  • Předchozí zkušenost s marketingovou komunikací a správou sociálních sítí
  • Uživatelskou znalost Facebook Business Manageru a Google Analytics
  • Vynikající znalost češtiny a znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Kreativitu, samostatnost, odpovědnost a pečlivost

Co vám za to dáme:

  • Zázemí Kanceláří roku 2019 v centru Prahy s možností práce z domova
  • 20 000 Kč na sport, jazyky, cestování a další benefity
  • Firemní iPhone a neomezený mobilní a datový tarif
  • Vzdělávání, jazykové kurzy, certifikace a interní koučink
  • Dovolenou navíc a tři dny firemního volna
  • Multisport kartu
  • Životní pojištění a další benefity

Zobrazit doplňující informace

ne

Chcete sa dozvedieť viac?