Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Frontend developer (React)

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
Vzdelanie: 3-ročné vysokoškolské štúdium

KPMG
KPMG

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Pomáháme největším firmám v ČR i zahraničí držet krok s dobou a provádíme je procesem digitalizace.

Nezůstáváme pouze u advisory, ale dodáváme našim klientům řešení včetně vývoje mobilních i webových aplikací. Přidejte se k týmu Digi App Development a staňte se součástí inovačních projektů, které budou hýbat světem technologií.

Co u nás budete dělat?

  • programovat, nasazovat, ladit, kontrolovat kvalitu, opravovat…
  • učit se využívat cloud služby
  • pracovat se zkušenými architecty, vývojáři, bezpečnostními experty a IT konzultanty
  • zdokonalovat se v programování, design patterns a frameworks

Co od vás očekáváme?

  • středně pokročilá znalost React
  • zkušenost s programování (třeba během studia)
  • chuť podílet se na návrhu a vývoji technických řešení pro naše klienty
  • zájem učit se od seniorních kolegů a zdokonalovat se v moderních technologiích

Na co se můžete těšit v KPMG:

  • práci pro Top zaměstnavatele roku 2021 v kategorii poradenství
  • vzdělávání v oblasti moderních technologií a podporu v získávání certifikací
  • 25 000 Kč na sport, jazyky, cestování a další benefity
  • neomezený mobilní a datový tarif
  • možnost homeoffice
  • bonusy za nadstandartní pracovní výkon
  • dovolenou navíc a tři dny firemního volna
  • práci v centru Prahy ve stylových kancelářích s terasou, kolárnou a relax zónami
  • Multisport kartu
  • životní pojištění
  • teambuildingy, MC snídaně, zdravé úterky a spousta dalších akcí :)

Chcete sa dozvedieť viac?