Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Junior Consultant - IT Advisory - Praha

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

KPMG
KPMG

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

U nás v Management Consultingu v týmu IT Advisory se zaměřujeme na mapování nastavení, procesů a fungování IT a bezpečnosti u našich klientů. Analyzujeme efektivitu IT architektury a navrhujeme optimální, výkonnější řešení, která pomohou k rozvoji businessu i firmy. Jsme konzultanti, proto jsou pro nás důležité jak velmi dobré komunikační dovednosti, tak i technické znalosti.

Co budeš dělat, až nastoupíš?
  • Získáš široké povědomí nad IT procesy u našich klientů
  • Budeš spolupracovat se zkušenějšími kolegy
  • Připravovat výstupy a vymýšlet doporučení pro management společnosti
  • Komunikovat s interními týmy a samozřejmě také s klientem

Co u nás získáš

  • Rychlý kariérní růst
  • Přátelskou firemní atmosféru, kterou je naše firma pověstná
  • Příležitost učit se od špičkových odborníků ve svém oboru
  • Práci na zajímavých lokálních i zahraničních projektech pro významné klienty
  • Další benefity formou kafeterie ve výši 20.000 Kč ročně dle vlastního výběru
  • Firemní i týmové společenské a sportovní akce

Preferované skúsenosti

  • Absolvent VŠ technického/IT směru
  • Výborná znalost anglického a českého jazyka psanou a mluvenou formou
  • Analytické, logické a kreativní uvažování
  • Zkušenosti s prací v Excelu
  • Předešlé zkušenosti s IT/ IT auditem jsou výhodou

Chcete sa dozvedieť viac?