Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Zástupce vedoucího odboru pojistné matematiky NP

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Kooperativa
Kooperativa

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Do našeho týmu hledáme kolegu nebo kolegyni, který/á bude koordinovat tým pojistných matematiků věnujících se rozvoji modelu pro predikci finančních toků v neživotním pojištění a jeho následné aplikaci. Pokud máte odpovídající zkušenosti a chcete být součástí týmu lidí, kterým to pálí, matematiku máte rádi a chcete u ní zůstat, máte šanci udělat v kariéře další krok správným směrem.

Co bude Vaším úkolem:

  • koordinace a rozvoj týmu pojistných matematiků
  • zodpovědnost za rozvoj modelu NP v interním modelu, přípravu výpočetních podkladů
  • výpočty a rozbor SCR z interního modelu
  • výpočty v neživotním pojištění dle Solventnost II
  • analýza a prezentace výsledků, příprava zpráv pro management společnosti

Co budete potřebovat:

  • VŠ vzdělání, nejlépe MFF UK – obor fin. a poj. matematika, ekonometrie nebo statistika
  • praxi v daném nebo příbuzném oboru min. 3 roky
  • zkušenosti s vedením lidí
  • min. středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • spolehlivost, flexibilitu, pozitivní přístup
  • dobré komunikační dovednosti, schopnost prezentovat složitá témata před managementem společnosti
  • motivaci se dál rozvíjet a pracovat na sobě
  • jste plný člen ČSpA, případně získání v blízkém horizontu výhodou

Co Vám nabídneme:

  • zázemí stabilní pojišťovny a mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group s možností či mezinárodní spolupráce
  • budeme se potkávat v Karlíně, v moderním prostředí nejlepší kancelářské budovy světa roku 2011
  • zajímavou, různorodou a odpovědnou pozici
  • motivující mzdové ohodnocení
  • profesní i osobnostní rozvoj jsou pro nás důležité a máme propracovaný systém vzdělávání
  • zajímavé zaměstnanecké výhody (např. 25 dnů dovolené, 3 freedays, charity day, možnost home office, flexibilní pracovní doba, cafeterie, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, cestovní pojištění zdarma, jazykové kurzy, firemní akce aj.)

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce

Preferované skúsenosti

Viz výše

Chcete sa dozvedieť viac?