Kooperativa

Kooperativa

Pojistný/á matematik/čka v Ekonomickém úseku

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha

Společnost

Kooperativa

Kooperativa

  • Finance, Pojišťovnictví
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Praha

Tato pozice byla obsazena!

Kooperativa funguje na českém trhu už čtvrt století a za tu dobu vyrostli do velké české firmy s mezinárodním rozhledem i partnery. Mají přes dva miliony klientů a chtějí víc než jen vyhovět jejich přáním a požadavkům, chtějí je předčít. Nechtějí být neosobní společností, ví, že aby byli úspěšní, musí dobře rozumět lidem a jejich osudům. To platí i o přístupu k zaměstnancům, v němž chtějí jít naproti specifickému potenciálu každého z nich a přistupovat férově ke všem bez výjimky.

Popis pozice

Pojistný/á matematik/čka v Ekonomickém úsekuJsme sedmičlenný tým pojistných matematiků a hledáme k sobě novou kolegyni nebo kolegu. Náš tým rozšiřuje svou odpovědnost, takže abychom tu nemuseli nocovat, hledáme nového parťáka do týmu, který se s námi bude podílet na implementaci nových výpočtů a bude součástí projektového týmu IFRS 17. A to je na této pozici nejzajímavější, protože kromě reportů a pojistně matematické analýzy se budete podílet na vytváření něčeho nového. Dokážeme si ve svém týmu představit studenta posledního ročníku na VŠ, absolventa nebo i zkušeného odborníka.

Na jakých projektech/činnostech se budete podílet:
  • na implementaci nových výpočtů a procesů při rozšiřování odpovědnosti v rámci týmu
  • na implementaci IFRS 17 v aktuárské části projektu
  • databázové programy a aktuárské softwary jako je Prophet budou Vašimi hlavními pomocníky
  • budete vytvářet pojistně matematické analýzy
  • pravidelný reporting
  • budete připravovat zprávy a podklady pro management společnosti
  • spolupráce napříč společností s různými odděleními, např. kolegy z dalších týmů pojistné matematiky, řízení rizik, IT, zajištění, controllingu,…

Co u nás získáš

    • plný úvazek nebo částečný úvazek s možností navýšení v blízké době
    • zázemí stabilní pojišťovny a mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group
    • odpovědnou a samostatnou práci s možností seberealizace
    • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje, podpora při začlenění do České společnosti Aktuárů (možnost účastnit se pravidelných školení)
    • propracovaný program zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, 3 sickdays, stravenky, služební notebook, zvýhodněný mobilní tarif, flexibilní pracovní doba, možnost home office, příspěvek do cafeterie, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na důchodové připojištění, celoroční cestovní pojištění zdarma a další),

Vítané zkušenosti

    • VŠ vzdělání matematického zaměření, ideálně MFF UK nebo FIS VŠE - obor finanční a pojistná matematika, ekonometrie nebo statistika
    • uživatelská znalost MS Office
    • pokročilá znalost MS Excel výhodou
    • znalost SQL, Prophet výhodou
    • znalost základů programování výhodou
    • základní znalost statistiky
    • anglický jazyk – středně pokročilý (využívat budete hlavně písemnou a čtenou formu)
    • velmi dobré analytické myšlení
    • přesnost a smysl pro detail
    • motivace dál se vzdělávat
Kooperativa

Kooperativa

  • Praha
  • Pridať k obľúbeným
  • Zdieľať na Twitteri
  • Zdieľať na Facebooku
  • Zdieľať na LinkedIn

Vybrali sme tieto články, ktoré by vás mohli zaujímať

Inšpirujte sa týmto výberom článkov

Neverbálna komunikácia pri pohovore

Objasníme si, čo je to neverbálna komunikácia, akú úlohu zohráva pri pracovnom pohovore a dáme vám zopár tipov, ktoré vám pomôžu pripraviť.

Sú klamstvá v životopise zlý nápad?

Drobné zatajenie skutočností, malý podvod alebo obrovský výmysel. Je to ale naozaj užitočné? Čo týmito praktikami môžeme získať?