Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Analytik nákupu

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Kooperativa
Kooperativa

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Jako analytik nákupu budete vytvářet reporty z oblasti Nákupu zboží a služeb pro kolegy napříč firmou. Dále se budete účastnit na výběrových řízení dodavatelů. Komunikační dovednosti se Vám také budou hodit, protože budete od kolegů z ostatních týmů zjišťovat data, která budete potřebovat ke správnému zpracování reportů a analýz a tyto reporty vysvětlovat a prezentovat. Postupem času se stanete odborníkem na interní objednávkový systém, který budete pomáhat vylepšovat a testovat. Pozice je ideální i pro šikovného absolventa, kterému jsme připraveni se v začátcích věnovat a připravit ho na práci specialisty.

Co Vás bude čekat:
  • pravidelně zpracovávané analýzy nákupních aktivit v jednotlivých nákupních oblastech v definovaném období za definované části skupiny VIG ČR; přehled realizovaných nákupů za definované společnosti VIG ČR (sumární reporty o celkových objemech a trendech dle nákupních kategorií; podklady pro plánování)
  • analytická podpora nákupního týmu (nákupčích) v jednotlivých nákupních komoditách
  • evidence/reporting objednávek (ze systému SAP, SAP SRM)
  • pravidelný reporting nákupních aktivit realizovaných teamem Nákupu ve sledovaném období pro vedení společnosti
  • reporting dosažených nákupních úspor
  • expertíza a vybrané role v centrálním objednávkovém systému SAP SRM (vybrané administrátorské role a centrální podpora koncových uživatelů v rámci VIG ČR)
  • metodická činnost především v oblasti reportingu a objednávkového systému SAP SRM

Co u nás získáš

    • 5 týdnů dovolené, 3 sick days
    • Cestovní pojištění zdarma, příspěvek na penzijní a životní pojištění
    • Cafeteria
    • Multisport
    • Stravenky 95 Kč (z toho 74 Kč příspěvek zaměstnavatele)
    • Zvýhodněný mobilní tarif (60 Kč/měsíc)
    • Slevy na všechny druhy pojištění
    • Bonusy
    • Vzdělávání

Preferované skúsenosti

    • předchozí zkušenost v roli analytika (reporting, controlling) je výhodou; rádi ale přivítáme i absolventa
    • vynikající znalost MS Office (zejména MS Excel - analýzy, vizualizace)
    • uživatelská znalost SAP (SAP SRM) výhodou, ale není podmínkou
    • analytické schopnosti na odpovídající úrovni – předpokládáme zájem o analýzu a zájem dlouhodobě se profilovat v této oblasti

Chcete sa dozvedieť viac?