Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Personalista/ka (ž/m)

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
skúsenosti: < 6 mesiacov

Kaufland Česká republika

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Jsi profík v oboru a chceš uplatnit svoje zkušenosti? Pracuj pro lídra na trhu s potravinami a objev široké možnosti uplatnění přesně podle tvojí volby.

Vaše role u nás

  • personální administrativa - příprava pracovních smluv, dohod, dodatků, ukončení prac. poměrů atd.
  • pravidelná komunikace s filiálkami, poradenství a podpora vedoucích zaměstnanců filiálek
  • zadávání nových nástupů a změn do systému SAP
  • příprava na zúčtování mezd - práce s interním systémem a kontrola správnosti dat
  • reporting, účast na projektech

Dostanete od nás

  • Smlouvu na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou) u TOP zaměstnavatele
  • Za poctivou práci dostaneš až 5 týdnů dovolené
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč
  • Kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity) a možnost využívat nejrůznější sportoviště nebo bazény
  • Budeš mít reálnou možnost profesně růst

Preferované skúsenosti

Jak si tě představujeme

  • Ovládáš pracovně právní problematiku
  • Máš zkušenost na podobné pozici (podmínka)
  • Jsi aktivní řidič (výhoda)
  • Máš čistý trestní rejstřík

Zašli svůj životopis ještě dnes a pokud nám to bude vzájemně vyhovovat, uvidíme se na pohovoru.

Kontaktní osoba:

Lenka Wawrzaczová

Pro lepší čitelnost používáme generické maskulinum, mužský rod pro souhrnné označení mužů i žen.

Chcete sa dozvedieť viac?