Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Expander - senior (ž/m)

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
skúsenosti: > 6 mesiacov
Vzdelanie: Maturita

Kaufland Česká republika

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Jsi profík v oboru a chceš uplatnit svoje zkušenosti? Pracuj pro lídra na trhu s potravinami a objev široké možnosti uplatnění přesně podle tvojí volby.

Co tě u nás bude bavit

  • Kompletní agenda v rámci developmentu (např. akvizice, proces územních a stavebních řízení, realizační fáze, vyjednávání)
  • Příprava smluvní dokumentace (např. kupní smlouvy, developerské smlouvy, smlouvy o věcných břemenech, nájemní smlouvy a další)
  • Řízení projektů (akviziční až realizační fáze)
  • Jednání s úřady, vlastníky nemovitostí, developery a projektanty
  • Spolupráce s interními odděleními (controlling, stavba provoz, plánovači objektů, právní oddělení)
  • Příprava podkladů k internímu schválení
  • komunikace s Kaufland internacionál

Co za to dostaneš

  • Smlouvu na dobu neurčitou u TOP zaměstnavatele
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Za poctivou práci dostaneš až 5 týdnů dovolené
  • Občas budeš moct vyměnit open space za home office a pracovat z domova
  • Možnost seberealizace a osobního rozvoje
  • Kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity) a možnost využívat nejrůznější sportoviště nebo bazény

Preferované skúsenosti

Jak si tě představujeme

  • Komunikace je tvoje silná stránka - rezeprezentuješ naši společnost, jsi pečlivý a svoji práci děláš svědomitě
  • SŠ/VŠ (ekonomické, stavební nebo právní zaměření - výhodou)
  • Domluvíš se bez problémů anglicky nebo německy
  • Máš praxi na stejné pozici, znalost developmentu (např. akvizice, územní plány, územní řízení, stavební řízení, realizační fáze, právní minimum)
  • Čeká tě jak práce v kanceláři, tak cestování v rámci celé ČR (ŘP sk. B - aktivní řidič)
  • Práce v MS Office ti nedělá problém (PowerPoint, Excel, Word)
  • Máš čistý trestní rejstřík

Zašli svůj životopis ještě dnes a pokud nám to bude vzájemně vyhovovat, uvidíme se na pohovoru.

Kontaktní osoba:

Iveta Müller

kariera.kaufland.cz

Pro lepší čitelnost používáme generické maskulinum, mužský rod pro souhrnné označení mužů i žen.

Chcete sa dozvedieť viac?