Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Junior Project Leader/Project Leader/Senior Project Leader

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Niekoľko dní doma
skúsenosti: > 1 rok
Vzdelanie: 3-ročné vysokoškolské štúdium

Kantar
Kantar

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Momentálně hledáme posilu na pozici Junior Project Leader/Project Leader/Senior Project Leader. Rozdíl mezi pozicemi je daný zkušenostmi.

PRÁCE PROJECT LEADERA OBVYKLE ZAHRNUJE NÁSLEDUJÍCÍ:

  • Řízení výzkumného projektu od A do Z
  • Tvorba dotazníku na základě zadání výzkumu od Klienta
  • Zadání sběru dat a komunikace s dalšími odděleními ve firmě (sběr dat, zpracování dat)
  • Analýza dat a jejich interpretace
  • Vyhotovení výstupů pro klienta (závěrečná zpráva, shrnutí klíčových zjištění výzkumu atd.)
  • Komunikace s klientem ohledně dílčích součástí projektu (např. finalizace dotazníku)
  • Spolupráce a komunikace s ostatními odděleními ve firmě (sběr dat, datoví analytici)
  • Vyhodnocení projektů
  • Váš vedoucí a vaši kolegové vám rádi podají pomocnou ruku, pokud jde o vše výše zmíněné

Preferované skúsenosti

URČITĚ MEZI NÁS ZAPADNETE POKUD:

  • Máte jakékoliv vysokoškolské vzdělání v oboru sociologie nebo příbuzných humanitních oborech (marketing, psychologie, mediální studia, politologie, statistika,…). Pro pozici JPL můžete ještě být ještě studující magisterského programu.
  • Máte výbornou znalost češtiny a angličtiny
  • Znalost češtiny není nutnou podmínkou, protože hledáme člověka do mezinárodního týmu. Přivítáme tedy i cizince žijící v Praze.
  • Umíte dobře pracovat s MS PowerPoint a s MS Excel
  • Baví Vás analyzovat a interpretovat data, zvládáte minimálně základy statistiky (alespoň na interpretační úrovni)
  • Jste komunikativní, nedělá vám potíže formulovat své myšlenky
  • Jste otevření novému a obecně změnám, rádi se učíte
  • Jste pracovití a pečliví, když něco začnete, obvykle to dotáhnete do konce
  • Jste samostatní, ale jste také schopní pracovat v týmu, dohodnout se
  • Máte pozitivní myšlení a dokážete se zapálit pro věc
  • Nejste sobečtí a máte respekt k druhým

NABÍZÍME:

INSPIRACI

  • Světové knowhow postavené na spolehlivých datech a šikovných lidech, kteří neustále hledají nejlepší možná doporučení pro klienty
  • Nadšení pro data, zápal pro práci s klienty a technologické inovace
  • Inspirativní pracovní prostředí, které v zrekunstrovaném funkcionalistickém paláci spojuje všechny WPP agentury

FLEXIBILITU

  • Hybridní model práce (2 dny z kanceláře a 3 dny home office)
  • Flexibilní pracovní doba

WELLBEING

  • 25 dni dovolené, 7 dní placeného volna - 4 o Vánocích, 1 den pro osobní rozovoj a 2 dny na dobrovolnickou činnost
  • Lekce jógy dvakrát týdně ve studiu v blízkosti kanceláře
  • Péče o duševní zdraví zaměstanců a rodinných příslušníků (konzultace kouče či psychologa zdarma)
  • Nástroje na vzdělávání se a neustalý rozvoj (LinkedIN Learning, Workday Learning, přístup k online periodikům)

NĚCO NAVÍC

  • Příspěvek na stravování v hodnotě 80Kč za den plně hrazený zaměstnavatelem
  • Body do cafeterie v hodnotě 12 000Kč ročně a více dle výsledků společnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě 500Kč měsíčně

Chcete sa dozvedieť viac?