Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Accountant

Zmluva na dobu neurčitú
Brno
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Itera Slovakia

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Jsme norská společnost, která neustále roste, proto potřebujeme samostatného kolegu do naše nově vznikající pobočky v Brně. Hledáme účetního, který má také zkušenosti se mzdovou agendou. Sme otevřeni spolupraci na part - time.

A když je pro Tebe work - life balance důležitou součástí života, jsi na správném místě 😊.

Tvojí úlohou bude:

Oblast účetnictví:

  • účtování faktur, pokladny a pod.,
  • účtování interních dokladů, zápočtů,
  • účtování bankovních výpisů,
  • Zpracování DPH měsíčně/čtvrtletně.
  • Zpracování vybraných statistických výkazů.
  • Zpracování inventarizace k roční uzávěrce.
  • Zpracování roční závěrky a daňového přiznání.
  • Kontrola správnosti zaúčtovaných dokladů.
  • Kontrola zůstatků na účtech na měsíční bázi.
  • Komunikace se státními institucemi.

Mzdová oblast

  • zpracování mezd,
  • zasílání výkazů do pojišťoven.

Co tím získáš?

  • skvělý tím (zatím jen Slovensku) a norskou firemní kulturu,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • temabuildingy a eventy,
  • vyšperkovaní anglických zručností na lepší úroveň prostřednictvím jazykových kurzů a komunikace se zahraničními kolegy,
  • možnost osobního rozvoje,
  • možnost zjistit, co opravdu znamená MAKE A DIFFERENCE.
  • Víc o tom, proč je super pracovat s námi, Ti rádi přiblížíme na pohovore :)

Preferované skúsenosti

Co potřebuješ ?

  • dobrá orientace v aktuální daňové a účetní legislativě,
  • samostatnost při vedení komplexní agendy,
  • anglicky jazyk,
  • znalost účetního programu POHODA výhodou.

Chcete sa dozvedieť viac?

Tieto pracovné ponuky by vás mohli zaujímať!

Tieto spoločnosti tiež prijímajú pracovníkov na pozíciu "{profesia}".

  • Aeven Czech Republic
    Aeven Czech Republic

    Ostrava · Brno · Praha

    Možnosť pracovať čiastočne na diaľku