Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Správce síťových technologií do oddělení Networking

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Príležitostná práca na diaľku
skúsenosti: > 3 roky
Vzdelanie: Maturita

ICZ
ICZ

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Hledáme ty, kteří mají rádi výzvy, nebojí se riskovat a mají patřičný drive a chuť do práce. U nás najdete dobrý kolektiv, lidi na správném místě, náročné úkoly a možnost vlastního rozvoje. Budete realizovat projekty malého i velkého rozsahu, stanete se odborníkem v oblasti komunikačních technologií se zaměřením na Cisco.

Co Vás čeká:

  • Správa síťové infrastruktury založené především na produktech Cisco
  • Identifikace síťových problémů, jejich příčiny a následné řešení
  • Spolupráce s projektantem a dalšími členy týmu

Na oplátku Vám nabízíme:

  • Pružnou pracovní dobu a možnost pracovat formou home office
  • 5 dnů osobního volna navíc
  • 1x ročně plně hrazený pracovní den na dobrovolnické aktivity.
  • Benefity formou systému cafeterie
  • Možnost realizovat své myšlenky a nápady
  • Různorodou a zajímavou práci ve skvělém kolektivu a na velkých i malých projektech

Preferované skúsenosti

Co bychom naopak uvítali my:

  • Alespoň 3 roky praxe se správou síťové infrastruktury
  • Znalosti na úrovni CCNA (znalosti na úrovni CCNP výhodou)
  • Znalost síťových protokolů a služeb (Radius, RSTP, VTP, OSPF, BGP, IPSec, QoS, MPLS)
  • Praxi s administrací přepínačů a směrovačů Cisco minimálně po řady Catalyst 4500, ASR 1000 a bezpečnostních bran Cisco ASA (Firepower výhodou)
  • Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
  • ŘP skupiny B, aktivní řidič

Vítáme:

  • Praxi s přepínači Nexus
  • Zkušenosti s administrací bezdrátových kontrolerů i samostatných AP
  • Zkušenosti s administrací bezpečnostních produktů (ISE, Checkpoint) a load balancing produktů (F5)

Chcete sa dozvedieť viac?

Tieto pracovné ponuky by vás mohli zaujímať!

Tieto spoločnosti tiež prijímajú pracovníkov na pozíciu "{profesia}".