Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Správce aplikačního softwaru

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

ICZ
ICZ

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Využij příležitosti stát se součástí týmu jedné z předních českých IT společností! V roli správce aplikačního softwaru se máš šanci spolupracovat s týmem zkušených profesionálů, kteří se mohou pochlubit řadou úspěšných projektů, v oblasti datových center, vytváření systémů pro řízení skladů či správou a digitalizací dokumentů u našich zákazníků.

Náplní tvé práce bude především:

  • Provádět instalace a konfigurace aplikačního SW u zákazníků (vzdáleně i na místě)
  • Spravovat technickou dokumentaci
  • Řešit provozních problémy (hot – line, HelpDesk) a provádět monitoring provozu
  • Pravidelně reportovat, vést statistiku a analýzu logů

Co u nás získáš

NENABÍZÍME ŽÁDNÝ STEREOTYP ČI NUDU, ALE ...

  • Možnost podílet se na zajímavých projektech, a to i pro zahraniční zákazník
  • Přátelskou atmosféru pro práci a Relax Zónu pro odpočinek (máme fotbálek, šipky...)
  • Obohacení tvých znalostí o nové metody a nástroje ze světa IT
  • Práci v kolektivu zkušených profesionálů
  • Zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti, která se může pochlubit řadou významných ocenění (např. IT Projekt roku, Českých 100 nejlepších aj.)
  • Flexibilní pracovní dobu a Home Office, včetně 5ti dnů volna nad rámec standardní dovolené
  • Podporu ve tvém dalším rozvoji a vzdělávání - např. interní kurzy, technická školení v Microsoftu, získání certifikací, atd.
  • Výběr z široké škály benefitů podle vlastních priorit (Cafeteria system)
  • Mnoho zážitků z teambuildigů a jiných firemních akcí!

Preferované skúsenosti

  • Orientovat se v provozu třívrstvých aplikací
  • Mít zkušenosti se správou serverů Apache, Tomcat
  • Znát serverové operační systémy Windows a Linux/Unix
  • Znát databázové servery Oracle na úrovni SQL skriptů a Microsoft SQL, analýzy logů

Výhodou bude, pokud se orientuješ...

  • V programování JavaEE aplikací

Chcete sa dozvedieť viac?

Tieto pracovné ponuky by vás mohli zaujímať!

Tieto spoločnosti tiež prijímajú pracovníkov na pozíciu "{profesia}".