Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Metodik zavádění IS

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
Vzdelanie: Maturita

ICZ
ICZ

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Využijte příležitosti stát se součástí úspěšného týmu sekce Správa dokumentů a komerční systémy a spolupracovat na unikátních a zajímavých IT projektech!

CO budete dělat:

  • Metodické vedení uživatelů při práci s implementovaným SW
  • Školení a konzultace zákazníka
  • Řešení servisních požadavků zákazníků
  • Testování produktů
  • Spolupráce s interními techniky, analytiky a interním vývojovým týmem
  • Tvorba uživatelské dokumentace
  • Analýza zákaznických požadavků pro oblast ukládání dokumentů

Co Vám nabízíme:

  • Výběr za široké škály benefitů formou Cafeteria systému
  • Podporu ve Vašem dalším rozvoji a vzdělávání
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost Home Office
  • 5 dní osobního volna navíc ke standardní dovolené
  • Příjemné pracovní prostředí a Relax zónu
  • Zajímavou příležitost a prostor pro perspektivní práci s možností realizace vlastních nápadů
  • Obohacení svých znalostí o nové technologie - pracujeme s moderními nástroji a metodami
  • Získání zkušeností ze zázemí silné a stabilní společnosti, s více jak 20ti letou historií na trhu IT, která se může pochlubit řadou významných ocenění (např. IT Projekt roku, Českých 100 nejlepších aj.)
  • Šanci pracovat v inspirativním kolektivu zkušených profesionálů, kteří jsou nositeli odborných certifikací
  • Skvělé zážitky z našich teambuildingových akcí a jiných společných aktivit

Preferované skúsenosti

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Prezentační dovednosti a komunikativnost
  • Zodpovědný a proaktivní přístup
  • Týmovou spolupráci a flexibilitu při plnění úkolů

Výhodou:

  • Praxe na obdobné pozici
  • Zkušenosti v oblasti školení a konzultací
  • Orientace v problematice spisové služby a správy dokumentů
  • Orientace v legislativě o archivnictví a spisové službě
  • Zkušenosti s předarchivní péčí o dokumenty, ukládáním dokumentů a skartačním řízením
  • Zkušenosti s tvorbou dokumentace
  • ŘP skupiny B

Chcete sa dozvedieť viac?