Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Junior IT konzultant

Čiastočný úväzok
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

ICZ
ICZ

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Jsme česká IT společnost s dlouhou historií. Řešíme zajímavé a klíčové projekty v komerční i veřejné sféře. Klademe důraz na proklientský přístup. Nabízíme stabilní zázemí velké společnosti, aktivní podporu odborníků, vzdělávání a neustálý rozvoj. Staň se součástí ICZ i ty!

Co u nás budeš dělat?

  • Účastnit se projektů implementace systémů pro řízení logistických procesů
  • Zjišťovat aktuální stav procesu a potenciály k jeho zlepšení
  • Navrhovat cílový stav procesu a způsob informační podpory
  • Navrhovat řešení stávajícími nebo novými funkcemi informačního systému
  • Navrhovat věcné a časové harmonogramy řešení

Co u nás získáš

  • Možnost dlouhodobé spolupráce formou DPP/DPČ
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Příležitost uplatnit své myšlenky a nápady
  • Zajímavou a zodpovědnou práci pro stabilní a silnou společnost
  • Zkušeností s malými i velkými projekty
  • Flexibilní pracovní dobu podle tvých časových možností
  • Šanci spolupracovat s odborníky v oboru

Preferované skúsenosti

  • Měl bys být studentem 4. nebo 5. ročníku VŠ
  • Znát procesy se vztahem k logistice
  • Znát metody analýzy a návrhů procesů a hodnocení jejich výkonnosti
  • Znát architekturu informačních systémů
  • Pracovat s MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Visio, Project)
  • A nakonec bys měl být také pečlivý, spolehlivý a mít chuť učit se novým věcem

Chcete sa dozvedieť viac?