Táto pozícia už nie je k dispozícii.

IT Architekt

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
skúsenosti: > 1 rok
Vzdelanie: Maturita

ICZ
ICZ

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Jste architekt, který hledá nové výzvy a rád pracuje na různorodých projektech? Hledáte pozici, v níž budete moci samostatně navrhovat řešení založené na produktech společnosti Microsoft a převzít zodpovědnost za jeho pilotní implementaci?

Na co se u nás můžete těšit:

  • stabilní kolektiv přátelských a zkušených expertů na bezpečnost
  • jsme dlouholetým Gold Partnerem společnosti Microsoft a umožníme vám další rozvoj a získání hlubokých znalostí ve vybraném odvětví
  • 5 dnů zdravotního volna
  • 1x ročně plně hrazený pracovní den na dobrovolnické aktivity
  • moderní kanceláře na Praze 4 na Kavčích horách (dobře dostupné metrem či autem s možností parkování)
  • výběr ze široké škály benefitů podle vlastních priorit (sport, kultura, cestování, stravenky)
  • možnost dalšího vzdělávání (externí kurzy/školení/certifikace)
  • flexibilní pracovní dobu
  • notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely
  • skvělé zážitky z našich teambuildingových akcí a jiných společných aktivit
  • zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti, s více jak 20letou historií na trhu IT, která se může pochlubit řadou významných ocenění (např. IT Projekt roku, Českých 100 nejlepších aj.)

Preferované skúsenosti

Co byste tedy měl/a mít:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru IT
  • dlouhodobé a praktické zkušenosti s návrhem řešení na platformě Microsoft (Windows, Active Directory, Exchange, SQL, Sharepoint) v on-premise prostředí
  • zkušenosti s návrhem a nasazením virtualizačních prostředí na VMware nebo Hyper-V;
  • výbornou orientaci v síťových protokolech a službách
  • znalost českého (případně slovenského) jazyka na úrovni rodilého mluvčího
  • znalost anglického jazyka alespoň na úrovni porozumění technické dokumentaci
  • předpoklady pro získání osvědčení fyzické osoby od NBÚ

Ocenili bychom:

  • Microsoft certifikaci
  • znalost řešení virtuálních stanic na platformě CITRIX

Chcete sa dozvedieť viac?

Tieto pracovné ponuky by vás mohli zaujímať!

Tieto spoločnosti tiež prijímajú pracovníkov na pozíciu "{profesia}".