Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Architekt/správce terminálového řešení CITRIX

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
skúsenosti: > 1 rok
Vzdelanie: Maturita

ICZ
ICZ

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Využijte příležitosti stát se součástí úspěšného týmu naší dceřiné společnosti S.ICZ, která je bezpečnostním integrátorem a pracuje na unikátních a zajímavých IT projektech v oblasti informační bezpečnosti a ochrany utajovaných informací. V současné době hledáme kolegu na pozici:

Co u nás budete dělat:

  • navrhovat, implementovat a spravovat řešení terminálového přístupu pomocí technologií CITRIX, v rámci výstavby a provozu IS
  • řešit problémy v reálném čase
  • komunikovat se zákazníky

Na co se u nás můžete těšit:

  • malý stabilní kolektiv přátelských a zkušených expertů na bezpečnost
  • jsme dlouholetým Gold Partnerem společnosti Microsoft a umožníme vám další rozvoj a získání hlubokých znalostí ve vybraném odvětví
  • moderní kanceláře na Praze 4 na Kavčích horách (dobře dostupné metrem či autem s možností parkování) nebo moderní pracovní prostředí a kanceláře v Českých Budějovicích u Výstaviště
  • 1x ročně plně hrazený pracovní den na dobrovolnické aktivity výběr ze široké škály benefitů podle vlastních priorit (sport, kultura, cestování, stravenky)
  • možnost dalšího vzdělávání (externí kurzy/školení/certifikace)
  • flexibilní pracovní dobu
  • notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely
  • skvělé zážitky z našich teambuildingových akcí a jiných společných aktivit
  • zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti, s více jak 20letou historií na trhu IT, která se může pochlubit řadou významných ocenění (např. IT Projekt roku, Českých 100 nejlepších aj

Pracoviště:

  • Praha, případně České Budějovice

Preferované skúsenosti

Potřebujeme právě vás, protože máte:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru IT a případně praxi v oboru
  • dlouhodobé a praktické zkušenosti s návrhem, implementací a správou terminálového řešení Citrix, zejména s aplikací Citrix XenDesktop
  • přehled v oblasti moderních trendů desktop. řešení (VDI, application virtualization, thin clients, netbooks atd.)
  • zkušenosti se správou serverů a stanic na platformě MS Windows
  • znalost Active Directory (implementace skupinových politik, konfigurace replikací, služeb,…)
  • orientaci v síťových službách (DNS, DHCP, WINS, Kerberos, LDAP,…)
  • znalost rodiny protokolů TCP/IP (fungování, konfigurace, zabezpečení, filtrace,…)
  • znalost českého (případně slovenského) jazyka na úrovni rodilého mluvčího
  • znalost Aj na úrovni studia technické literatury
  • schopnost rychle se učit, samostatnost, přesnost, schopnost práce v týmu
  • předpoklad získání osvědčení fyzické osoby NBÚ

Výhodou bude:

  • certifikace CITRIX
  • znalost následujících technologií: MS Sharepoint, MS Exchange, MS SQL, Virtualizace VMware/Hyper-V/ Xen

Chcete sa dozvedieť viac?

Tieto pracovné ponuky by vás mohli zaujímať!

Tieto spoločnosti tiež prijímajú pracovníkov na pozíciu "{profesia}".